Parenterální výživu je možné podávat i u vás doma

Pokud to ošetřující lékař dovolí, není nutné, aby pacient závislý na parenterální výživě zůstával v nemocničním zařízení. Parenterální výživa je způsob aplikace umělé výživy přímo do krve. Pokud zde nejsou další komplikace a potíže, mohou v současné době parenterální výživu zajišťovat i pracovníci agentur pro domácí zdravotní péči, a to třeba přímo u vás doma. Předepíše-li ošetřující lékař parenterální výživu v rámci domácí péče, je tato služba plně hrazena z vašeho zdravotního pojištění. Nemusíte se tedy bát zbytečných výdajů za nadstandardní služby. Naopak je dobré využít těchto služeb zvláště v případech, kdy není další odborná nemocniční péče nutná.

Pražská agentura domácí zdravotní péče ProCare Medical zajišťuje i domácí parenterální výživu. Jejich pobočky najdete nejenom v Praze, ale také v Liberci, Hradci Králové a Benátkách nad Jizerou. Ve svém týmu mají odborné pracovníky, kteří mohou aplikovat parenterální výživu, ale zajistí pro své pacienty mnohem víc. Převazy ran a dekubitů, mohou vám aplikovat injekce, ale jsou také součástí pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny pro domácí umělou plicní ventilaci.

Je-li to jen trochu možné, je pro naprostou většinu pacientů přínosné stonat doma a při tom využívat odborné zdravotnické služby. Pacient profituje z domácího prostředí, je v lepší psychické kondici, vyhne se stále vysokému riziku nemocničních nákaz a snáze se navrací k původnímu stylu života a práci, pokud to jeho zdravotní stav dovoluje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Parenterální výživu je možné podávat i u vás doma"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*