PŮJČOVNA DODÁVEK

Naše firma s mnohaletou praxí působí na trhu v oblasti půjčování a pronájmu dodávek a užitkových vozů do 3, 5 tuny. Půjčíme vám vhodný vůz, ať už ho budete potřebovat pro firemní či soukromé účely. Všechny podmínky se dočtete u nás na stránkách, pokud však budete mít další otázky, ozvěte se nám, my už vám se vším poradíme.

Nejčastější důvody k půjčení dodávky

Důvody, proč si půjčit dodávku, mohou být různé. Nejčastěji k nám klienti chodí pro vozy určené pro pracovní cesty. Dále také například pro převoz nábytku z obchodu či stěhování. Půjčovnu můžete využít také jako náhradu za váš porouchaný vůz. Na všechny tyto situace jsme připraveni.

Jak to probíhá půjčení dodávky?

Pokud víte, jaký typ vozu chcete, můžete začít s online rezervací prostřednictvím webového formuláře na našich stránkách, který vás povede a vybudete jen volit dodávku, termíny a podobně. Jestliže však nemáte s řízením dodávky zkušenosti nebo si nejste jisti, zavolejte nám, a my vám poradíme. Dále k nám pak přijedete v den pronájmu, s sebou si vezmete občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny B. Vůz půjčujeme oproti vratné záloze 5 000 Kč a je třeba s sebou mát také hotovost, kterou zaplatíte za službu. Bankovní karty momentálně bohužel nebereme. Váš vůz pak můžete zaparkovat na místo půjčené dodávky, a to po celou dobu pronájmu. Areál je uzavřený a váš automobil bude v bezpečí. Pak už nezbývá než vyrazit na vaši pohodlnou cestu.

Vyjdeme vám vstříc s podmínkami půjčení

Snažili jsme se nastavit takové podmínky, aby vám vyhovovali. Tím nejlepší u nás je především dlouhá otevírací doba a možnost půjčit dodávku po předchozí telefonické domluvě v kteroukoli denní i noční hodinu. Dále jsou to nízké ceny, které můžeme poskytnout díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozidlech. V neposlední řadě zaručujeme komfortně vybavené vozy v perfektním technickém stavu. Přijďte se o tom přesvědčit sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "PŮJČOVNA DODÁVEK"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*