Větrání rodinného domu bez obav

Obrázek 1 Prohlédněte si na stránkách společnosti animaci znázorňující průběh větrání rodinného domu.

U rodinných domů se čím dál tím více stává standardem zajištění účinného větrání domu. Bez dobrého větrání je dům v letních měsících téměř neobyvatelný a také je daleko větší pravděpodobnost vzniku plísní. Proto v současné době zažívají na našem trhu boom společnosti nabízející větrací systémy. Jejich technologie se částečně liší, a proto se podívejme na jednu z nich, společnost inVENTer nabízející větrací jednotky různého druhu.

Proč právě inVENTer?

Společnost A-Invent, s. r. o. je exkluzivním dodavatelem německé technologie inVENTer zajišťující efektivní větrání domů a bytů. Společnost nabízí větrací s jednotky s rekuperací, stejně jako větrací jednotky s regenerací. Jednotky fungují jako centrální systém větrání, jsou esteticky vkusně řešeny, mají moderní design a jsou vedeny uvnitř zdi, tudíž nikterak výrazně nenaruší interiér vašeho obydlí. Větrací jednotky jsou řízeny centrálně pomocí řídící jednotky, kde si můžete jednoduše nastavit průběh větrání dle svého přání.

Jak to funguje?

Větrací jednotky nefungují samostatně, nýbrž jako součást komplexnějšího systému. Proto je nutné větrací jednotky správně nakombinovat, aby větrání probíhalo správně. Proto je zde možnost na webových stránkách společnosti vyplnit formulář, uvést údaje o svém bydlení a nechat si zdarma vypracovat kalkulaci větracích jednotek. Případně si můžete rovnou zakoupit z některý z připravených setů pro určité typy bydlení. Společnost vám samozřejmě veškeré sety nainstaluje a naučí vás je ovládat.

Kromě toho si můžete na webových stránkách společnosti prohlédnout přehlednou animaci znázorňující funkci větrání v rodinném domě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Větrání rodinného domu bez obav"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*