Automyčka, do které budete jezdit rádi

automycka

Velká spousta řidičů své auto nemyje na zahradě vedle domu, ale sází spíše na moderní myčky. Je to určitě rychlejší, pohodlnější a dnes to nestojí ani moc peněz. Jestliže máte hrůzu z toho, jezdit do myčky s kartáči, pak se začtěte do dalších řádků, protože o těchto automyčkách tento článek opravdu nebude.

Nyní vám bude představena myčka aut, která je samoobslužná. Tento model kontejnerových myček získává na čím dál větší popularitě a vy se nyní dozvíte, proč tomu tak je.

Výhody samoobslužných myček

V první řadě to bude určitě to, že auto nepustíte pod kartáče, které při špatné údržbě mohou poškodit lak vozidla. Samoobslužné myčky, jak už ostatně prozrazuje sám název si obsluhujete sami. Jde o bezkontaktní mytí, které je velice účinné a mnohdy ještě levnější nežli v klasické automyčce.

Stačí, když si navolíte ten správný program a můžete odstartovat mytí vozidla. A to skutečně kompletně, od předmytí s turbo tryskem, přes základní mycí oplach, vosk, až po závěrečný oplach. Taková automyčka je opravdu účinná, o čemž se budete moci přesvědčit během několik minut poté, co umyje své auto šetrně a účinně.

Automyčka jako služba řidičům

Jestliže vás tento model kontejnerových automyček zajímá nejenom z pohledu řidiče, ale spíše provozovatele, navštivte internetový portál http://bkfcarwash.cz/, kde se o této technologii dozvíte mnohem více. Zjistíte, jaké jsou možnosti samoobslužných myček, co všechno může být jejich součástí a v případě zájmu si domluvíte podrobnosti. Pokud ve vašem okolí nestojí žádná taková automyčka, možná se vyplatí přemýšlet o jejím pořízení a provozování. Řidiči si ji oblíbí během krátké chvíle a vám z toho bude plynout patřičný zisk.

Okuste automyčky od BKFCarWash na vlastní kůži a přesvědčte se o všech výše uvedených slovech. Ať už jste řidiči nebo potenciální provozovatelé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Automyčka, do které budete jezdit rádi"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*