Domácí plicní ventilace je pro řadu pacientů velkým přínosem

domaci pece

Domácí umělá plicní ventilace dává mnoha pacientům šanci žít běžným životem, jelikož jim umožňuje trávit čas mimo nemocniční zařízení. Kromě toho poskytuje pacientovi a jeho rodině možnost trávit veškerý čas společně. Z tohoto pohledu je zřejmé, že domácí umělá plicní ventilace (ve zkratce DUPV) pomáhá pacientům závislých na plicní ventilaci zlepšovat kvalitu života.

Domácí plicní ventilace zvýší kvalitu života pacienta

Mezi jeden z hlavních přínosů domácí plicní ventilace patří, jak již samotný název napovídá, že pacient může trávit čas v pohodlí svého domova a užívat si tak přítomnost rodiny ve své blízkosti. S tímto přínosem úzce souvisí i zlepšení psychické pohody u pacienta a zlepšení kvality jeho života, jak již bylo zmíněno. Pacient s domácí plicní ventilací se může také částečně vrátit do běžného stylu svého života.

Domácí plicní ventilace však může mít i svá rizika, jelikož mohou přijít komplikace se zdravotnickou technikou či k progresi onemocnění, proto je důležitou součástí pomoc rodiny. Rodinní příslušníci musí absolvovat ošetřovatelskou péči a být proškoleni v ovládání jednotlivých přístrojů, které jsou pro pacienta s DUPV nezbytné. Přesto, že se jedná o náročnou úlohu, tak pro pacienta i rodinu je DUPV neocenitelná.

Agentura domácí péče poskytne odbornou péči

V oblasti péče o pacienta s domácí plicní ventilací budou pomocnou rukou zdravotní sestry z Agentury domácí péče, na kterou má pacient nárok. V rámci domácí péče je poskytována celá řada služeb, mezi které patří například měření životních funkcí, kontrola ventilátoru a další zdravotní techniky, pomoc při hygieně apod.

Odbornou péči o ventilovaného vám poskytne Procare Medical, která má v této oblasti již řadu zkušeností. Je schopna zajistit veškeré potřebné přístroje a léky, bez nichž se pacient neobejde. Dále zajistí převoz pacienta k vám domů a pomůže s jeho péčí. Agentura domácí péče Procare působí v Praze, Liberci, Brandýse nad Labem, Přibyslavi, Hradci Králové a Táboře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Domácí plicní ventilace je pro řadu pacientů velkým přínosem"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*