Bubny na hadice mohou být praktickým doplňkem vašeho zavlažovacího systému

moderni zavlazovaci systemy

Také tak nesnášíte, když se vám na zahradě při zalévání zamotá hadice tak, že z ní neteče voda a vy ji musíte neustále narovnávat? Je načase se poohlédnout po praktickém bubnu na hadici, který obvykle obsahuje celý závlahový systém v jediném. Kromě zavlažovací hadice v něm najdete také zavlažovací pistoli, spojku na vodovodní kohoutek, ale i koncovku pro připojení zavlažovače. Zavlažovací buben tak stačí jednoduše připojit k zahradnímu kohoutku a zavlažování zahrady může začít.

Výhody bubnu na hadice

Nemusíte mít na své zahradě instalovaný zrovna sofistikovaný zavlažovací systém, úplně postačí obyčejná hadice doplněná o několik chytrých řešení. Buben na hadice obvykle nabízí možnost jak automatického, tak manuálního navíjení hadice. Který z nich si vyberete, je pouze na vás. Hadici můžete mít jak klasickou, tak spirálovou, která se navíc nebude zamotávat. Výhodou bubnů na hadice je také možnost jejich univerzálního připojení k vodovodnímu kohoutku, která z nich společně s časovačem činí velmi kompatibilní řešení pro jakýkoliv způsob zavlažování zahrady. V bubnu lze navíc skladovat i drobné komponenty potřebné pro zavlažování, jako například zahradní pistole, hadicové spojky, díly pro zavlažovače a další. Neztratíte je a budou při ruce vždy, když jsou potřeba.

Kde pořídit zavlažovací systém?

Ideální je všechny součásti zavlažovacího systému pořizovat na jediném eshopu pro závlahy zahrad, díky čemuž si zajistíte plnou kompatibilitu veškerého zařízení. Navíc máte možnost pořídit si vybavení v jednotném designu a zajistit si tak moderní estetický vzhled vašeho zavlažovacího systému. Výhodou bubnů na hadice je také jejich horizontální design, díky němuž se nepřeklopí. Existují samozřejmě i bubny s designem vertikálním. S nimi se ale hůře manipuluje.

Jakou velikost bubnu na hadice zvolit?

Pro největší zahrady nad 500 metrů čtverečních je vhodný automatický buben s kolečky a hadicí s dosahem alespoň 30 m. Na menší zahrady si můžete dovolit pořídit buben s dosahem zhruba polovičním, který nedisponuje kolečky. Tyto menší bubny jsou lehčí a není problém je tedy přenášet ručně. Při výběru na hadice se zaměřte také na materiál, ze kterého je vyrobena. Většina kvalitních zahradních hadic má trvanlivost alespoň pět let. Buben na hadice by měl vydržet zhruba podobnou dobu, abyste nemuseli v průběhu používání hadice pořizovat nový.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Bubny na hadice mohou být praktickým doplňkem vašeho zavlažovacího systému"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*