Domácí zdravotní péče a koronavirus

Domaci zdravotni pece a koronavirus

Co víc si přát? Hlavně zdraví. V době pandemie koronaviru si toto uvědomujeme víc než kdy jindy. Vidíme, jak moc nás koronavirus omezuje, jak moc nám pandemie změnila životy. Většina z nás se více zaměřila na svoje zdraví a snaží se omezovat veškeré kontakty. Do nemocnice a podobných zařízení bychom nejraději vůbec nechodili. A právě zde přichází na řadu specifický způsob léčby, domácí zdravotní péče. Aby byla tato péče plně hrazena ze zdravotního pojištění pacienta, je třeba, aby domácí zdravotní péči v daném rozsahu předepsal ošetřující lékař pacienta. Ten nejlépe posoudí aktuální stav pacienta a doporučí optimální způsob léčby.

Mnohdy je zbytečné i kontraproduktivní, aby pacient setrvával v nemocničním zařízení. Nejen seniorům, ale také pacientům v poúrazových stavech nebo po prodělání závažného onemocnění přináší domácí zdravotní péče spoustu benefitů. Pacient díky této možnosti může stonat v pohodlí domova, ve svém domácím prostředí. Pečují o něj jeho blízcí, ale odbornou péči zajišťují zdravotníci. Ti jsou schopni pacientům poskytnout i velmi náročnou a odbornou zdravotní péči. Vybrané agentury domácí zdravotní péči jsou schopny zajistit i opravdu náročné úkony a poskytují svým pacientům třeba i parenterální výživu, fyzioterapii nebo domácí umělou plicní ventilaci.

Dalším benefitem domácí zdravotní péče je to, že pacient minimalizuje riziko vystavení se nejrůznějším infekcím a dnes také samozřejmě COVIDU-19. A protože je pacient v lepší psychické pohodě, urychluje se i proces uzdravování. ProCare Medical, pražská agentura domácí zdravotní péče, je jedním ze subjektů, jenž má za cíl to, aby co nejvíce pacientů mohlo stonat doma. Sídlí sice v Praze, ale aby byli svým pacientům blíže, naleznete jejich pobočky v Hradci Králové, v Brandýse nad Labem, v Liberci a nově také v Přibyslavi. Pro mnohé pacienty se tak domácí zdravotní péče stává dostupnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Domácí zdravotní péče a koronavirus"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*