Výběr vhodného a kvalitního textilu

Zaclona ARETA s oluvkem

Jiné nároky budeme mít při výběru bytového textilu do domácnosti a jiné do některého ubytovacího zařízení. Vždy ale budeme požadovat špičkovou kvalitu.

Každý interiér chce své

Doby, kdy si budoucí nevěsta musela sama uháčkovat záclony, už jsou naštěstí pryč. Každá hospodyňka si jistě může vytvořit sama nějaký doplněk, ale není to nepříjemná povinnost. Současní výrobci nabízejí záclony v tolika vzorových i barevných variantách, že si vybere opravdu každý.

  • Dalo by se říci, že tu nastává opačný problém.
  • Záclony jsou natolik krásné a vkusné, že je problém vybrat mezi nimi tu pravou.

Záclony do svého okna si mohou vybrat do svého pokoje i děti. Něžné motivy jim jejich útočiště mile zútulní. Velice oblíbené jsou v současné době provázkové záclony. Jsou přesně tím pravým pro kreativní obyvatele bytu. Dají se různě upravovat a aranžovat.

Hotelové vybavení má být i praktické

Pokud jste majitelem nebo provozovatelem některého ubytovacího zařízení, pak se jistě čas od času budete muset zabývat otázkou doplnění inventáře. Správná volba může ušetřit náklady i čas. Důležitou součástí každého ubytovacího zařízení je hotelové povlečení.

  • Host od něj bude očekávat především pohodlí.
  • Hlavním požadavkem majitele bude odolnost a snadná údržba.

Ideálním řešením je krepové povlečení. Bavlněný krep je nenáročná tkanina, která je u ložního prádla velice oblíbená. Pořizovací náklady jsou nízké a údržba opravdu nenáročná. Odpadá žehlení a mandlování. Menší rodinné penziony díky tomu mohou ušetřit tím, že nemusejí využívat služeb prádelen a žehlíren.

Záclony do vašeho penzionu přesně na míru

Záclony pro bytové interiéry se od těch hotelových liší především v jedné záležitosti. Zatímco bytové záclony můžeme koupit už hotové, protože mají okna většinou stejné rozměry, u hotelů a penzionů mohou být okna atypická. Proto se hotelové záclony vybírají často v metráži.

Kvalitní prodejci nabízejí i služby na ušití těchto doplňků přesně na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Výběr vhodného a kvalitního textilu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*