Hledáte dokonalý mobilní telefon? Zkuste se poohlédnout i po méně známých značkách.

Doogee S90 oranzovy

Vybrat si dneska nový mobilní telefon může být pěkně tvrdý oříšek. Na trhu najdete nepřeberné množství nejrůznějších značek a modelů, které nabízejí různé funkce i výkonnost. Nejste se svým stávajícím smartphonem úplně spokojeni? Vyzkoušejte i modely u nás méně známé.

Nové smartphony Doogee mají co nabídnout

Doogee je značka pocházející z Číny. O výrobu komunikačních zařízení se stará už od roku 2002 a své telefony distribuuje do více než 200 zemí světa. Cíleně se však zaměřuje na uživatele v Evropě. Smartphony Doogee charakterizuje příznivá cena, výkon a na čínské smartphony také nevšední design. Vyznačuje se tenkým tělem, což je příjemné a praktické zároveň. Oficiálním dovozcem je společnost Lion Mobile, která má v Číně kancelář a zaručuje tak stabilitu dodávek těchto telefonů.

Česká značka smartphonů iGET Blackview

Značka iGET je jednou z těch méně známých na našem trhu. Přesto má co nabídnout, a navíc jde o českou značku. Telefony jsou samozřejmě jako většina všech telefonů vyráběné v Číně, ale značka je skutečně česká a na našem trhu už působí více než 7 let. Značka iGET se dříve zaměřovala především na lowendy, s novou řadou iGET Blackview však jejich výbava sílí a výkon příjemným způsobem stále roste. Modelů je pět a všechny mají dva sloty na SIM karty.

Oukitel nabízí to, co chce snad každý

Oukitel je čínská firma, která vznikla v roce 2007, tedy v době, kdy se začala v Číně naplno rozvíjet výroba chytrých telefonů. A sama společnost o sobě tvrdí, že její název neznamená značku, ale důvěru. Základní myšlenka a princip Oukitel je nabízet zákazníkům cenově dostupné telefony s dobrým designem a solidní hardwarovou výbavou bez zbytečných extra funkcí, které mobilní telefony jen znatelně prodraží. Nabízí širokou nabídku odolných telefonů, které vypadají jako klasické telefony, ale zachovávají si standardy odolných telefonů.

Už máte svého favorita mezi smartphony?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Hledáte dokonalý mobilní telefon? Zkuste se poohlédnout i po méně známých značkách."

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*