Příze mám doma téměř všude

Prize Puppets Eldorado melir TEX 10 100bavlna 50g 265m 10ks bal

Miluji pletení, vyšívání i vytváření různých pletených zvířátek, náramků a čehokoliv, co mě jen napadne. Díky tomu se tedy náš dům hemží různými jehlami, nechybí ani barevné příze všech druhů a také vyšívací příze a různé další korálky, očka, špendlíky a mnoho dalších propriet k mým výtvorům, se kterými kromě jiného každý rok obývám malý nenápadný stánek na místní pouti, která se těší velkému zájmu veřejnosti, která miluje lidovou tvořivost a také stará dobrá řemesla.

Příze ráda dostávám i daruji

Pletení stejně tak, jako já, miluje i má dcera, která se věnuje i dalším výrobkům z příze i z jiných materiálů. Nejraději ze všeho ovšem plete. Své dceři, a tedy mé vnučce upletla k Vánocům roztomilý kabátek z miminkovské příze, o které jsem do této chvíle neměla ani nejmenší tušení. Dcera mi tak vysvětlila, že tento druh příze je určen zejména k výrobě dětských oblečků, neboť se jedná o velmi měkkou a na pohled velmi příjemnou přízi, která je navíc sehnatelná v rozmanitých dětských barvách a barevných kombinacích. K mým narozeninám mi tak darovala kupu této příze, ze které nyní vyrábím svetříky pro malou princeznu. Ráda dostávám kvalitní příze a rovněž je i velmi ráda buď daruji svým kamarádkám, sousedkám či komukoliv jinému.

Starší vnučka z příze vyrábí náramky 

Starší vnučka je po mamince velmi šikovná. Z vyšívací příze totiž vyrábí roztodivné náramky, které její vrstevnice doslova zbožňují. Dcera jí dokonce nechala na zakázku vyrobit tkací stroj, na kterém své výrobky zhotovuje. Má jich doma již nespočet. Ráda je věnuje svým kamarádkám, rodině i učitelkám ve škole. Na základě její neskonalé kreativity jí dcera přihlásila do kurzu pletení, který v jejich škole probíhá a který si doslova zamilovala. Už nyní se tak připravuji na další pomocníci v pletení, která mi bude doma pomáhat při mých pestrých výtvorech, které následně budeme prodávat na místní pouti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Příze mám doma téměř všude"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*