K čemu je cestovní pojištění vlastně dobré?

Jestli si chcete zajistit opravdu bezstarostnou rodinnou dovolenou v zahraničí, nezapomínejte na sjednání kvalitního cestovního pojištění. V dnešní době si můžete vybrat z celé řady programů včetně minimálních limitů pojistného plnění, které rozhodnou o tom, jaká výše částky vám bude v případě škodné události na dovolené v zahraničí vyplacena.

Jak souvisí asistenční služby s cestovním pojištěním?

Především jde o službu, která vám bude k dispozici v případě vzniklého problému v zahraničí a to dokonce nepřetržitě, tedy 24 hodin denně. Samozřejmostí je český jazyk, což mnoho lidí uvítá kvůli jazykové bariéře, která jim může být překážkou při řešení jakékoliv škodné události v cizině. Výhodné cestovní pojištění nabízí tuto službu zcela automaticky. Rozsah je však závislý na sjednaném druhu pojištění a limitech, které jste si během sjednání pojištění nastavili.

Zdravotní péče si s kartičkou zdravotní pojišťovny nevystačí!

Mnoho lidí při cestování po Evropě spoléhá na svoji zdravotní pojišťovnu a tedy i stávající kartičku, která je platná na celém území Evropské unie, ale pravdou zůstává, že k zaplacení léčebných výloh běžné zdravotní pojištění nevystačí. V případě náročnějšího zákroku nebo nutnosti převozu zpět do České republiky si proto bez sjednaného cestovního pojištění pořádně připlatíte. Nebojte se pokládat dotazy k cestovnímu pojištění ještě před jeho sjednáním. Předejdete tím řadě problémů.

Na zavazadla a odpovědnost způsobené škody potřebujete připojištění

Kromě základního cestovního pojištění existuje ještě celá řada připojištění, které vám mohou ušetřit spoustu starostí. Například pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu je často zbytečně opomíjené (více o něm zde). Zvláště když máte malé děti, vyplatí se nad tímto připojištěním zauvažovat. Rovněž ztráta či krádež zavazadel spadají do oblasti, která si vyžaduje připojištění. Online kalkulačka pojištění do zahraničí vám může pomoci sjednat tu nejvýhodnější variantu podle zadaných kritérií. Určitě ji vyzkoušejte a na vaši vysněné dovolené vás už nic nepříjemně nepřekvapí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "K čemu je cestovní pojištění vlastně dobré?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*