Lyžování Rakousko – vydejte se za zážitky tam, kde se vám bude nejvíce líbit

BAD KLEINKIRCHHEIM skvele lyzovani v laznich

Pokud se chystáte na lyžování, Rakousko je ideální volbou. Nádherná krajina, upravené a dlouhé sjezdovky lákají každoročně mnoho turistů. Už jste také podlehli kouzlu lyžování v Rakousku nebo se sem chystáte poprvé? Poradíme vám, kam se vydat.

Zkuste lyžování v Korutanech

Jedno z nejoblíbenějších oblastí k lyžování v celém Rakousku je v Korutanech. Patří dokonce mezi TOP desítku lyžařských oblastí v Rakousku a leží jen kousek od Italských hranic. A právě díky své poloze a vlivu Jadranu je zde největší množství sněhu v celém Rakousku. Ze všech zdejších sjezdovek můžete pozorovat nádherné a dechberoucí panorama hor jižních Alp. Dohromady zde najdete 110 km sjezdovek. Jestli jsou vaší vášní i prudké svahy, lyžování Rakousko vám to právě zde všechno nabídne.

Když chcete ušetřit

Říkáte si, že v Rakousku je draho a takové lyžování vám vyjde na pěkný balík? Draho není úplně všude, a pokud si chcete zalyžovat za skvělé ceny a netrápit se konečným účtem, vyrazte do nejstaršího korutanského lyžařského střediska na hoře Gerlitzen. Středisko je krásně panoramatické, středně velké a namířené do všech světových stran. Z vrcholu zdejší hvězdicovitě rozběhnuté sjezdovky máte možnost horu objet jako při lyžařském safari.

Dobře známé Ski Amadee

Lyžařská oblast v Salzbursku je označovaná jako Ski Amadee a pod tímto názvem jste o něm už dost možná slyšeli. Celá tato lyžařská oblast má dohromady pět špičkových lyžařských oblastí a dvacet pět renomovaných lyžařských středisek. Celkem to je 270 moderních lanovek a vleků. Sjet si můžete až 760 km vždy perfektně udržovaných sjezdovek, a to na jeden skipas. Oblast je velmi vhodná i pro rodiny s dětmi.

Tak už víte, kde si naplno užijete spolu s rodinou letošní zimní dovolenou?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Lyžování Rakousko – vydejte se za zážitky tam, kde se vám bude nejvíce líbit"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*