Ochutnejte lahodné víno Old Porter

vino oldporter

Patříte k milovníkům dobrého vína? Potom tu pro vás máme jeden znamenitý tip. Zaměřte se na vína Old Porter. Ta totiž mohou nabývat nejrůznějších podob. Jestliže v tomto směru chcete vsadit na osvědčenou kvalitu, musí dané výrobky pocházet z oblasti Montilla – Moriles čili Bodegas Pérez Barquero. Ti znalejší už možná vědí, že se jedná o vína odrůdy Pedro Ximénez.

Tři druhy vína Old Porter

A jaké víno Old Porter vám představíme jako první? Bude to klasické červené víno. Old Porter Rich Sweet Wine je sladkým klenotem, na jehož chuti si pochutná naprosto každý. Když si k němu přivoníte, jistě ucítíte čokoládu. Na chuť to bude med a nakládané ořechy. Červený Old Porter má 21 % alkoholu.

Jeho opakem je bílý Old Porter známý jako White Sweet Wine. Ten už má pouze 13 % alkoholu. Šest měsíců zrající víno má nádech lipových tónů a velice příjemný hřejivý dozvuk. Když si budete dopřávat smetanové zákusky, rozhodně si k nim nalijte skleničku tohoto vína.

Posledním představitelem kvality bude Old Porter Pink čili růžové víno obsahující 12,5 % alkoholu. Tento vynikající aperitiv nebo chcete-li digestiv polahodí vaše chuťové pohárky. Příjemné osvěžení, které v sobě ukrývá aroma sušeného ovoce. Dopřávat si budete kupříkladu maliny, brusinky a další plody.

Nakupujte víno od specialistů

Sbíhají se vám sliny a máte chuť na některé z výše popisovaných vín? Potom si je objednejte u toho správného dodavatele. Ten by měl do Česka dovážet Old Porter právě ze zmíněné oblasti. Navštívit můžete internetový portál http://www.oldporter.cz/. Z něho poměrně snadno a rychle vyčtete, že dovozcem je společnost BMC Brno, s.r.o.

Udělejte si zásoby dobrého vína Old Porter, ať už to bude ve vašem domácím vinném sklípku nebo v restauraci. Po ochutnávce těchto odrůd rozhodně nebudete litovat. O tom se můžete přesvědčit sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Ochutnejte lahodné víno Old Porter"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*