Vsaďte v rámci zdraví na tu správnou stravu

cekankove sladidlo

Čím dál tím více lidí se zajímá o svoje stravování, což je naprosto skvělé. Ne každý ale ví, čím například nahradit cukr nebo který produkt je nejlepší.

Zdravou stravou podpoříte zdravé tělo

Největší chybu děláme ve stravování a samozřejmě s tím úzce souvisí i celkově špatná životospráva. Není ani divu, že nás tolik válcuje stav nadváhy a obezity, což ovšem znamená další zdravotní problémy na obzoru. Je zcela přirozené, že pokud něco s takovým stavem chceme dělat, tak poté hledáme různé způsoby a tím nejlepším je začít u změny jídelníčku. Zdravá výživa je tudíž základem a rozhodně to nebudou nesmyslné diety, které spíše vyvolávají pravý opak nebo dokonce daleko horší zdravotní problémy. Určitě bychom měli věnovat zvýšenou pozornost sladkým pochutinám, které obsahují velké množství cukru, který je skutečnou hrozbou.

Dá se vůbec ale cukr nahradit?

Naštěstí odpověď zní skutečně ano, dá a to velmi zdravě. Existuje samozřejmě mnoho různých verzí, sirupů, umělých sladidel atd. Ovšem poslední dobou velké boom zažívá čekankové sladidlo, které doporučují i výživoví poradci. Je velmi chutné, navíc zdravé, jelikož základem je přírodní zdroj a to kořen čekanky, který obsahuje inulin. To je právě látka, která dodává pocit sytosti. Navíc sladidlo obsahuje prospěšnou vlákninu, kterou se snažíme různě doplňovat ve stravě. Není problém si zakoupit i čekankové toppingy, které mají různé příchutě a jsou vhodné k ochucení dezertů nebo i kaší, palačinek atd.  Ideální sladidlo je vhodné i pro děti a díky nízkému glykemickému indexu je oblíbené v mnohých domácnostech.

Ranní snídaně nebo svačina

Kdo má rád k snídani kaši, poté ho zajisté uspokojí BIO ovesná kaše, která má velmi snadnou přípravu a můžeme si jí dochutit podle svých priorit. Na řadu může opět přijít čekankové sladidlo, které je daleko přijatelnější, než ostatní náhražky či sirupy. Ovesnou kaši si lze vzít s sebou do práce, na cesty, zkrátka ji mít stále u sebe. Mnoho nepotřebuje, pouze zalít vodou. To je skutečně výhodná a rychlá příprava snídaně nebo svačiny. Navíc vás potěší vyvážené nutriční hodnoty, které jsou rovněž součástí zdravé stravy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Vsaďte v rámci zdraví na tu správnou stravu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*