Půjčky, které stojí za zvážení

Potřebujete peníze na své potřeby, koníčky a nezbytné výdaje? Potom se zkuste zaměřit na některý z nebankovních úvěrů na současném trhu. V pestré nabídce půjček si dokáže vybrat určitě každý. Abyste se při volbě vhodného řešení nespálili a vsadili na jistotu, přinášíme vám krátké představení těch nejoblíbenějších z nich.

Crediton půjčka

Tou první populární bude Crediton půjčka, která vám dává možnost získat úvěr do výplaty ve výši až 20 000 Kč pro nové klienty. Novou krátkodobou půjčku navíc můžete získat bez poplatku, abyste si vše vyzkoušeli. Ve prospěch tohoto řešení hovoří online žádost na internetu. To znamená žádné návštěvy poboček, ale vyplnění jednoduchého elektronického formuláře.

Populární Zaplo půjčka

Druhou variantou se vám stane vyhledávaná Zaplo půjčka. V jejím případě se můžete spolehnout na rychlost kompletního vyřízení. Od odeslaného online formuláře vás bude dělit pouhých patnáct minut a ihned se dozvíte výsledek vašeho požadavku.

U Zaplo půjčky je zajímavé to, že můžete požádat o prodloužení úvěru, a to neomezeně během jednoho roku. Obdržené peníze lze navíc použít na cokoliv.

Creditportal půjčka

Velice originálním úvěrovým produktem je i Creditportal půjčka. Její výhoda spočívá v tom, že peníze si nemusíte nechat vyplácet pouze převodem na bankovní účet, ale také v hotovosti na čerpacích stanicích. Stačí si pouze zvolit cílovou částku do 30 000 kč se splatností na 30 dnů.

Rychlá Via SMS půjčka

Posledním tipem je Via SMS půjčka, která vám umožní v rámci prvního úvěru získat až 8 000 Kč zcela zdarma, a to se splatností na 30 dnů. Následně lze žádat o finanční úvěr do výše až 20 000 Kč. V případě této půjčky je příjemné, že se vyhnete jakékoliv složité administrativě a papírování.

Tak neváhejte a využijte některý z výše uvedených úvěrů dle svých potřeb. Všechny jsou dostupné online.

Nebankovní půjčky číslo jedna

Možná jste si všimli, že v tomto článku zmiňujeme pouze nebankovní typy úvěrů. A není to jen tak pro nic za nic. Důvodem je to, že tento finanční segment začíná čím dál více konkurovat klasickým bankovním půjčkám. V některých případech je dokonce předčí a je spjat s ještě výhodnějšími splátkovými podmínkami. I díky tomu utváří nebankovní úvěry skutečně silné konkurenční prostředí, jemuž zkrátka není možné co vytknout.

Důkazem spolehlivosti a transparentnosti výše uvedených půjček se vám stane fakt, že všichni poskytovatelé vlastní od České národní banky licenci k provozování takových služeb a musely splnit náročné podmínky. Zároveň jsou to i přehledné smlouvy jednotlivých společností, ze kterých jednoznačně vyčtete, kolik peněz si půjčujete a jak vysokou částku budete splácet. A to je tím, čím byste se při výběru jakéhokoliv úvěru měli v každém případě řídit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Půjčky, které stojí za zvážení"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*