Razítka na nehty a ombré efekt

Každá žena pečující o své nehty, stále hledá nové a nové způsoby, jak si je zkrášlit. Co třeba vyzkoušet razítka na nehty a spojující metodu razítkování s oblíbeným ombré efektem. Výsledek? Ten rozhodně předčí veškerá očekávání. Jak na to? Nachystejte si své oblíbené laky na nehty, razítka na nehty, houbičky …, zvolte jednobarevný podklad a pomocí razítkovací metody na něj vytvořte ombré vzor. Budete potřebovat dva razítkovací laky na nehty odpovídajících barev. Tyto laky společně naneste na zdobící destičku. Vzor dvakrát utřete stěrkou, prostě dopřejte barvám, aby se jemně smíchaly, obtiskněte je a máte hotovo.

Když zaťuká Halloween

S nástupem podzimu měníme nejen oblečení a líčení, ale také nehtovou modeláž. Ještě před pár dny jsme zde měli babí léto v plné síle. Příroda a procházky v ní byly stále lákavé. Sychravé počasí, které se dostavilo a které nás nutí celé dny prosedět doma, hned tak neskončí. Než se začít potýkat s depresemi z nedostatku sluníčka a zažívat stres z blížícího se konce roku, určitě bude mnohem lepší zvednout si náladu nehtovou modeláží. Vždyť sympatických nápadů na zdobení nehtů je až až. Na vás je, zda se je rozhodnete vyzkoušet. Zkuste zapátrat na internetu a najděte inspiraci podzimního zdobení nehtů. Zjistíte, že většina zdobení nehtů se točí kolem Halloweenu. Je to tak, i u nás v České republice tento svátek na konci října výrazně dominuje nad listopadovými Dušičkami. Proč si tedy ne ozdobit nehty halloweenskými motivy?

Hledejte na rajnehtu.cz

Razítkování nehtů, ombré efekt, podzimní a halloweenské motivy nehtové modeláže – to vše vyžaduje dokonalou výbavu pro modeláž nehtů. Máte ji? Nechybí vám náhodou kosmetický kufřík, kvalitní gel lak na nehty, UV lampa na nehty, lak na nehty Opi, bruska na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sada na akrylové nehty nebo body boom? Cokoliv ve své výbavě na nehtovou modeláž doma nenajdete, najdete v e-shopu rajnehtu.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Razítka na nehty a ombré efekt"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*