Víte, jaké dopravníky můžete v dnešní době využít?

dopravniky

Dopravník je zařízení, které je schopno dopravovat dané věci z bodu A do bodu B. Tím dochází k šetření času, fyzických sil, výškových rozdílů a podobných věcí. Dopravníky jsou zkrátka praktickým nástrojem, bez nichž by některé provozy možná ani nemohly fungovat. Jestliže chcete vědět, jaké typy dopravníků patří k těm nejpoužívanějším, začtěte se do následujících řádků.

Pásové dopravníky v různém provedení

Nejznámější budou bezpochyby pásové dopravníky. Ty je možné používat nejenom vodorovně, ale také pod úhlem až 45 stupňů. Na dopravníku pak mohou být použity odlišné typy pásů. Vedle těch hladkých jsou to ty s hladítky, modulární nebo strukturované.

Pásové dopravníky jsou zhotoveny z pevné oceli případ z té nerezové nacházející upotřebení v potravinářském průmyslu. Výjimkou nejsou ani hliníkové konstrukce. Z pohledu ovládání nabízí tyto dopravníky reverzní chod, změnu rychlosti, ale také automatický režim s funkcí krokování.

Ostatní typy dopravníků

Nejsou to však pouze pásové dopravníky, s nimiž se můžete setkat. Další kapitolu tvoří například vibrační dopravníky, jejichž doménou je již zmiňovaný potravinářský průmysl. Praktické využití je třeba u práškového mléka, párků, zeleniny a dalších surovin. V rámci komplexnosti lze zmínit ještě modulární dopravníky, řetězové dopravníky a šnekové dopravníky. Každý z nich má konkrétní účel využití.

Pokud budete kupovat dopravník libovolného typu, měli byste zvolit dodavatele, který vám zajistí nejenom pestrý výběr jednotlivých modelů, ale také dostatek příslušenství. V tomto směru vám bude nápomocna společnost DRAVE Technology s.r.o., která je specialistou v tomto segmentu. Nechte si poradit co se týče volby pásového nebo vibračního dopravníku a dejte přednost prověřené kvalitě, funkčnosti a dlouhé životnosti. S výsledkem budete nadmíru spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Víte, jaké dopravníky můžete v dnešní době využít?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*