Šungit do vody mi napomohl od celé řady zdravotních problémů

Sungitovy sterk na upravu vody 100 g frakce 10 30 mm

O blahodárných účincích šungitu jsem toho slyšela již spousty, a to nejen od svých vrstevnic, které používají nejen šungitové pyramidy, které zbavují domácnost negativních elektromagnetických vln, nýbrž velmi často ve své domácnosti mají i takzvaný šungit do vody, který má téměř srovnatelně blahodárné účinky. Nikdy jsem ovšem šungit sama nevlastnila a také jsem se trochu obávala toho, zda jsou jeho účinky až natolik „zázračné“, jak všichni popisuji. Poté, co jsem ho ovšem sama vyzkoušela musím uznat, že měli pravdu. Šungit mě doslova ze dne na den zbavil negativních pocitů a vodu, která není ošetřena šungitem, již nikdy nepozřu. Až tak moc mě šungit oslovil.

Šungit do vody je skvělý pomocník

Šungit do vody jsem vyzkoušela na základě pozitivních ohlasů nejen mých kamarádek, nýbrž i mé dcery, která se těmto, pro mě ezoterickým prostředím velmi ráda zabývá. Sama mi ho doporučila, a to zejména z toho důvodu, že šungit vodu zbaví veškerých bakterií, organických příměsí, pod kterými si můžeme například představit ropu, chlor, amoniak či dusičnany a různé kovy. Kromě jiného šungit ve vodě ničí rovněž i různé streptokoky a jiné bakterie, kterým se chci ve své domácnosti rozhodně vyvarovat. Šungit tak napravuje energeticko-informační strukturu vody a díky tomu je tak zbavena veškerých škodlivých látek, které ve vodě denně přijímáme ve všech podobách.

Šungit má v mé domácnosti zastání

Kromě již zmíněné šungitové pyramidy, kterou jsem postavila ke své oblíbené televizi, která je pro mě, ač si to příliš neuvědomuji, takovým malým tichým zabijákem, díky svým negativním elektromagnetickým vlnám, jsme si pořídili rovněž i šungit do vody, díky kterému mohu čistit svou vodu, kterou dále konzumuji či se v ní dokonce koupu. K této proceduře mi byl doporučen zejména neleštěný šungit, který je pro tyto účely, jako dělaný. Ode dne, kdy jsem s ním poprvé ošetřila svou vodu v domácnosti, cítím se daleko spokojeněji, šťastněji a o deset let mladší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Šungit do vody mi napomohl od celé řady zdravotních problémů"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*