Tandemový seskok je zážitek na celý život

tandemovy seskok padakem paraskola

Chcete zažít něco, na co nikdy nezapomenete? Jestli máte adrenalin v sobě, určitě musíte zkusit na vlastní kůži, jaké to je zažít volný pád z výšky 4000 metrů. Volný pád se totiž popsat slovy nedá, to se musí zažít. Užít si ho může každý od 8 až do 100 let věku. Tak do toho.

Co je tandemový seskok

Tandemový seskok – to je v první řadě neskutečný adrenalin. Volný pád je vrchol adrenalinového zážitku, který může člověk zažít. Z výšky 4000 m člověk prožije necelou minutu volného pádu, a to při rychlosti 200 až 260 km/h. Ve výšce 1800 metrů pak instruktor, který samozřejmě skáče s vámi, otevře tandemový padák a vy si tak můžete vychutnat dalších 5 – 8 minut letu. Při seskoku se můžete nechat i natočit a odnést si tak památku na celý život.

Jak se připravit na tandemový seskok padákem

Na svět z výšky se můžete podívat bez jakékoliv složitější předešlé přípravy. Před samotným seskokem nemusíte projít ani žádnou lékařskou prohlídkou, celý seskok bude pod vedením zkušeného tandemového instruktora. Tandemový seskok padákem je dokonce vhodný i pro děti od 8mi let.  Samotná příprava na seskok trvá asi 20 minut. Během této doby vám instruktor vysvětlí vše, co je potřeba o seskoku padákem vědět.

Co musíte mít na sobě na tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem vyžaduje jinou výstroj, než která se používá při běžném seskoku padákem. Moderní padákové systémy pro tandemové seskoky využívají postroj se stabilizačním výtažným padáčkem, který je otevřen krátce po seskoku z letadla. Musíte mít na sobě speciální kombinézu, přilbu a také ochranné brýle. Maximální váha člověka pro tandemový seskok je 115 kg. Od 65 let věku je pak lepší mít souhlas lékaře, s tím že můžete seskok absolvovat.

Tandemový seskok si užijte sami nebo ho pořiďte svým blízkým jako dárek, na který se nezapomíná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Tandemový seskok je zážitek na celý život"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*