Vyřešte firemní dárky snadno a rychle!

Rok se pomalu blíží ke svému zdárnému konci a vy stále tápete, co darovat svým obchodním partnerům? Nebo slaví váš zaměstnanec významné jubileum a vy byste ho rádi obdarovali dárkem, který ocení? Navštivte e-shop 1er.cz, kde vyřešíte firemní dárky raz dva. Na e-shopu naleznete široký sortiment kvalitních vín a lihovin od prověřených dodavatelů.

Kdy zvolit kvalitní destiláty?

Vybrat můžete například kvalitní destiláty, které ocení především gurmáni, kteří si potrpí na kvalitní alkohol. Mezi destiláty patří například rum, vodka, whisky, gin, absinth a další. Destiláty však vybírejte tehdy, pokud jste si jisti, co dotyčný zaměstnanec či obchodní zástupce pije tvrdý alkohol. Takový dárek pak sklidí ten největší úspěch. Pokud však nevíte, po kterých destilátech sáhnout, tak vybírejte v sekci kvalitních vín.

Kvalitní vína jako sázka na jistotu

Prvotřídní vína jsou vhodnou volbou téměř pro každého. Zaměstnanec nebo obchodní partner si rád víno otevře se svým protějškem při večerní pohodě. Případně víno využije pro rodinnou večeři, která se většinou bez vína neobejde. A pokud je dotyčný vášnivý kuchař, tak jste se trefili přímo do černého, jelikož víno má v kuchyni hojné využití. A pokud nevíte, zda vybrat červená vína nebo bílá vína, tak můžete vsadit na originální champagne nebo dárkovou poukázku.

Nezapomeňte být originální

Potom už zbývá poslední a zároveň nejdůležitější krok. Opravdový dárek musí být především originální. Samotnou lahví prémiového alkoholu sice nic nezkazíte, ale dárek může vyznít jen jako povinnost. Přitom stačí opravdu málo. Pokud do dárku nechcete vkládat svůj čas, tak se poohlédněte po originálních dárkových baleních a dárkových obalech či zvolte tematické balíčky vín.

Možností, jak vybrat opravdu originální firemní dárek je mnoho. Přesvědčte se sami na e-shopu er1.cz, který provozuje společnost Premier Wines & Spirits.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Vyřešte firemní dárky snadno a rychle!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*