Kvalitní měřící a regulační technika na jednom místě

Společnost Afriso se zabývá výrobou a prodejem profesionální měřící a regulační techniky již skoro 150 let. Během této dlouhé doby společnost Afriso nasbírala mnoho zkušeností a vybudovala si na trhu pověst opravdu kvalitních produktů. Značka Afriso je tak zárukou 100% spolehlivosti a přesnosti. Veškerou nabídku produktů můžete najít od letošního roku na jejich e-shopu. A jaké produkty zde najdete?

Přístroje na měření tlaku, teploty a výšky hladiny

Společnost Afriso se specializuje na několik oblastí. A jednou z těchto oblastí je výroba a prodej měřících přístrojů pro různá odvětví a různé požadavky. Na e-shopu tak nechybí široká škála přístrojů na měření tlaku, teploty a výšky hladiny. V nabídce najdete běžné přístroje (např. bimetalový teploměr, mechanický hladinoměr, apod.), ale i přístroje pro specializovanější požadavky, jako je například digitální manometr, tlakové snímače a spínače apod.

Technika pro zabezpečení nádrží a pro bezpečný chod systémů

Další specializací společnosti Afriso jsou přístroje měřící a regulační techniky pro zabezpečení nádrží a pro bezpečný chod topných a dalších systémů. Pro monitorování nádrží tak můžete najít v e-shopu indikátory netěsnosti nádrže či úniku látek, systém pro vložkování nádrží a mnoho dalších produktů. Novinkou v sortimentu jsou pak termostatický směšovací ventil a servopohon směšovacích ventilů ARM ProClick. V nabídce této společnosti však nechybí ani oblíbené ventily, kterými jsou automatický odvzdušňovací ventil, trojcestný ventil a mnoho dalších komponentů.

Široká nabídka dalších přístrojů a technologií

V e-shopu společnosti Afriso však naleznete velké množství další měřící, řídící, monitorovací a regulační techniky. Jedná se především o přístroje pro průmysl, ale i domácnost. Dále pak technologie pro ochranu životního prostředí, kde má společnost Afriso vedoucí postavení na trhu.

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupnou měřící a regulační techniku, tak se neváhejte na společnost Afriso obrátit. Nebo rovnou nahlédněte do e-shopu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Kvalitní měřící a regulační technika na jednom místě"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*