Zážitek, na který budete dlouho vzpomínat? Vyhlídkový let

Zážitky jsou vždy tím, co si pamatujeme po dlouhou dobu. Vznášet se mezi oblaky, hledět na malinkaté domečky a krásnou českou přírodu a nechat veškeré své běžné starosti dole na zemi, to už je opravdu silný zážitek. Přesně takový můžete zažít, pokud si zkusíte vyhlídkový let. S proškoleným a zkušeným pilotem vzlétnete několik stovek metrů vzhůru a už si jen budete užívat krásných výhledů.

Kde, kdy a jak to můžu zažít?

Zaujala vás myšlenka vyhlídkových letů a už se vidíte ve vzduchu? Pak vás jistě napadají různé otázky. Stačí vám vědět, že vyhlídkový let si můžete užít takřka kdekoliv po celé České republice. Na více než 12 odletových místech na vás čekají připravené různé trasy, během kterých si z ptačí perspektivy prohlédnete namátkou Prahu a její nejbližší okolí, vrcholky Moravskoslezských Beskyd, Brněnskou přehradu a přilehlé vinařské oblasti a spoustu dalších a dalších míst po celé republice.

Termín, kdy budete chtít odletět, si také vyberete dle libosti. Vyhlídkové lety v Praze, Brně apod. se konají po celý rok. Díky vyhřívaným kokpitům letadel i v zimních měsících. Dokonce si můžete užít i pohledů na nasvícená města, létá se totiž i v noci.

Čím se mohu proletět?

Všechna letadla pro vyhlídkové lety jsou bezpečná, vybavená moderní avionikou a speciálně uzpůsobená tak, aby z nich byl maximální možný výhled, což není pro vyhlídkové lety úplně špatná vlastnost. Nejčastěji se používají značky Cessna, Piper, Cirrus, Tecnam nebo vrtulníky Robinson, jsou totiž několika lety používání prověřené jako nejlepší.

Pokud jste četli pozorně, viděli jste, že vyhlídkový let lze absolvovat i ve vrtulníku. Je to skutečně pravda, vrtulník nabízí zase jiný zážitek než letadlo. Jeho chování při vzlétávání, přistání i letu samotném je od letadel odlišné. Stejně tak výhled, který je z nich možná ještě o trochu lepší. Při odletu z Brna, Prahy, Mladé Boleslavi nebo Hradce Králové tak zažijete nezapomenutelný zážitek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Zážitek, na který budete dlouho vzpomínat? Vyhlídkový let"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*