CNC stroje vám usnadní práci a ušetří čas

CNC stroje vam usnadni praci a usetri cas

CNC obráběcí stroje jsou jedněmi z těch vůbec nejvyužívanějších. K čemu slouží, jak fungují a jaké materiály dokážou zpracovat?

Stačí jen správné naprogramování

CNC stroje využívají nástroje pro vrtání, frézování či soustružení, které se ovládají počítačem. Dokonce lze naprogramovat víc operací současné, tak dochází k úspoře času i lidské síly.

CNC stroje umí zpracovávat zejména tvrdé materiály, nikoliv však výhradně v sériové výrobě. Zvládnou obrábět kovy, ale i plast či například grafit. Vždy je nutné nejprve přesně nastavit výchozí parametry, jež představují kombinaci souřadnic, používaných nástrojů a také dobu obrábění. Programátor je tak v celém procesu tou nejdůležitější osobou. Seřizuje stroj na konkrétní funkce, materiál i jednotlivé nástroje.

Minimum chyb, maximum přesnosti

Hlavní výhodou těchto strojů je jejich přesnost, která se počítá na mikrometry. Minimalizují chybovost a nepřesnost a zároveň snižují i počet jednotlivých úkonů. Společnost Awac vám k těmto strojům může poskytnout veškeré poradenství a zároveň vám pomoci s výběrem. V jejím portfoliu naleznete:

Profesionální firma, která vám poskytne montáž i servis

Kromě toho také poskytuje veškeré příslušenství a náhradní díly pro plazmové řezání. V rámci servisu provádí opravy a servis CNC dělících strojů MicroStep pro plazmové, autogenní, laserové a vodní řezání. Kromě záručního a pozáručního servisu zajišťuje i repase a přestavby strojů.

Firma Awac působí na trhu už od roku 1990 a od té doby nasbírala mnoho zkušeností a dovedností, aby mohla zákazníkům nabízet dodávky nejmodernější obráběcí technologie včetně montáže a servisu.

Můžete do firmy zavolat či napsat anebo rovnou navštivte některou z jejích provozoven v Praze, Brně nebo Plzni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "CNC stroje vám usnadní práci a ušetří čas"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*