Proč přijmout právě tu či onu práci

Hodláte přijmout nabídku práce Havířov, nabídku práce Valašské Meziříčí, nabídku práce Litoměřice, nabídku práce Písek, nabídku práce Most, nabídku práce Karviná, nabídku práce Žďár nad Sázavou, nabídku práce Beroun či nabídku práce Cheb? Než tak učiníte, zamyslete se nad tím, proč vlastně chcete u dané firmy a v dané lokalitě pracovat. Je logické, že práci nebo brigádu hledáte zejména kvůli penězům. Uvědomte si však, že pokud přijmete nabídku práce, kterou jste nalezli na prace.cz, jobs.cz nebo airobs.cz, budete v práci trávit třetinu, někdy i více, celého dne. Proto si každý inzerát a na prace.cz a jobs.cz, každou nabídku práce z úřadu práce několikrát přečtěte, několikrát dobře prostudujte. Než se nabízenou práci, i kdyby to měla být práce za rohem, rozhodnete přijmout, musíte vědět, proč to děláte. Argument, že potřebujete peníze, je sice velmi silný, práce vám však musí být sympatická, musíte vědět, co se vám na ní líbí.

Hledejte v práci nejen peníze, ale i uspokojení

Práce Most, práce Chomutov, práce Třebíč, práce Kladno, práce Klatovy, práce Jablonec nad Nisou, práce Rakovník i práce Benešov by vám v prvé řadě měla přinášet uspokojení. Je úplně jedno, o jakou práci nebo brigádu se jedná. Pokud toužíte po práci uklízečky(če), recepční(ho), účetní(ho), specialisty, konzultanta, programátora, markeťáka, nebo dokonce ředitele – je to jen a jen vaše volba, vaše rozhodnutí. Neostýchejte si říci za práci odpovídající plat. Nebojte se trvat na svém a smlouvejte velmi opatrně.

Buďte ambiciózní

Práce Brno a práce Ostrava vám možná otevřou naprosto nové obzory. Zejména v případě, že už máte určitý pracovní proces za sebou, ukažte na pracovním pohovoru svůj potenciál, své ambice, svou dravost. Pochlubte se svými úspěchy a práci nebo vysněnou brigádu budete mít v kapse.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Proč přijmout právě tu či onu práci"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*