Co je hydrolyzovaný mořský kolagen?

hydrolyzovany morsky kolagen

Přejete si povzbudit své vlasy, nehty i pohybový aparát? Prozradíme, co je hydrolyzovaný mořský kolagen. Proč by neměl tento pomyslný elixír mládí chybět ve vaší stravě?

Zdraví z přírody

Bioaktivní hydrolyzovaný mořský kolagen je látka, která dokáže našemu zdraví přinést mnohé benefity. Nápoj, ve kterém se látka vyskytuje, je bohatý nejen na vitamín C a kurkumu s přirozeně protizánětlivými účinky, ale především na kolagen, který představuje významnou výživu pro klouby, kosti, nehty i vlasy. Tento nápoj je vhodný nejen pro sportovce, ale také pro běžnou populaci.

Přirozená produkce klesá

Kolagen je látka, kterou potřebujeme pro naše kosti, klouby, ale také nehty a vlasy. Aby byl pohybový aparát v pořádku, je potřeba hladinu kolagenu pravidelně doplňovat. Již po 25. roce věku člověka totiž začíná kolagenu v těle ubývat a jeho produkce již nepokrývá poptávku. Když jej pravidelně tělu dodáte, vaše kosti i klouby, ale také nehty a vlasy budou vitálnější a zdravější.

Výhody mořského kolagenu

Hydrolyzovaný mořský kolagen je zcela přírodní látka, která našemu organismu přináší celou řadu benefitů. Významným způsobem dokáže zlepšit kvalitu kůže, podpoří růst vlasů i nehtů, dokáže zevnitř hydratovat pleť a dodat jí pružnost a pevnost, ale také se jedná o látku, která pozitivně ovlivňuje funkci pohybového aparátu.

Jak kolagen dávkovat

Abyste pokryli poptávku organismu po kolagenu, stačí vám sypká směs s mořským kolagenem, kterou rozpustíte ve vodě. Získaný nápoj příjemné chuti vypijete jednou denně. Tímto rituálem doplníte tělu potřebnou hladinu kolagenu, ale také vitamín C.

Drink s obsahem mořského kolagenu je přírodní látka, kterou vašemu tělu dodáte živiny, které tolik potřebuje pro své metabolické procesy. Kolagen je základ nejen pro zdravou pleť, vlasy a nehty, ale také pro zdravý pohybový aparát. Mořský kolagen je pro tělo rychle vstřebatelný a má pozitivní účinky na pleť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Co je hydrolyzovaný mořský kolagen?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*