Nestačíte na domácí péči? Ukážeme, kde vám pomohou

Nestacite na domaci peci Ukazeme kde vam pomohou

Domácí péče rozhodně není jednoduchá. Jestliže už na ni nemáte síly a chcete si chvíli odpočinout, pak pro vás máme několik tipů.

Domácí péče Pardubice je velice náročná. V některých případech si navíc nevystačíte jen s pomocí vlastních sil a blízkých. V následujících řádcích vám tedy ukážeme, kam můžete nemocného seniora umístit, pokud na péči už sami nestačíte.

Domovy pro seniory se zvláštním režimem

Domácí péče Praha 4 není vůbec jednoduchá. Jde o fyzicky i psychicky vyčerpávající činnost, kterou je mnohdy lepší přenechat profesionálům. Pokud tedy cítíte, že už na ni sami nestačíte, můžete nemocného po dohodě umístit například do domova pro seniory se zvláštním režimem. V těchto domovech pečují především o seniory s nízkou mírou soběstačností nebo ztrátou paměťových a orientačních schopností.

Domov pro seniory se zvláštním režimem přitom připomíná domácí prostředí. Domácí péče Praha 5 je tu tedy na velmi vysoké úrovni. To vše je navíc podpořeno odborností pracovníků. Senior tedy má k dispozici všechno, co bude potřebovat. Včetně sociální, ošetřovatelské a rehabilitační péče v příjemném prostředí.

Hospic a LDN

Hospic si u mnohých pacientů získal nepěknou pověst. Především v minulosti, kdy nebyly některé služby vyvinuté tak dobře jako dnes. Moderní hospic tak může nabídnout pěkné prostředí a neustálý odborný dozor. Umisťováni sem jsou především pacienti, kteří nemohou setrvat v domácím prostředí z důvodu vážného zdravotního stavu. Mějte ale na paměti, že jde zpravidla o soukromé domovy, takže si senior za pobyt v hospicu připlatí.

Když není možná domácí fyzioterapie nebo zotavování v domácích podmínkách, pak se můžete obrátit ještě na léčebnu dlouhodobě nemocných. Na tomto místě se ale zpravidla zotavují nemocní po závažné operaci, úrazu nebo při nepříznivém vývoji nádorových onemocnění. Narozdíl od hospicu je pobyt v LDN poskytován zdarma, mnohdy se ale nejedná o příliš příjemné prostředí. Záleží ovšem na samotných zařízeních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Nestačíte na domácí péči? Ukážeme, kde vám pomohou"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*