Compliance poradenství a jeho specifika

Každé podnikání s sebou nese určitá rizika. Pokud podnikáte a potřebujete pomoci tato nepříjemná podnikatelská rizika zvládnout, pokud potřebujete ukázat jasný tah na branku a dynamickou strategii, obraťte se na zenron.cz. Tato společnost vám díky mnohaletým zkušenostem pomůže nastavit správný směr vašeho podnikání, pomůže vám lépe se orientovat v náročném a nepřehledném terénu, kterým podnikání je. Vsaďte na externí compliance, vsaďte na compliance poradenství. Externí compliance poradce vám pomůže projít přes kontroly České obchodní inspekce, České národní banky, FAU ministerstva financí, Ministerstva průmyslu a obchodu a řadu dalších kontrol bez sebemenších potíží a negativních zjištění.

Investiční fondy

Rádi byste zhodnotili svůj kapitál? Jednou z možností je založení investičního fondu. Tento způsob kolektivního investování pro vytváření zisku je znám již velmi dlouho. Co však ti, kteří chtějí investiční fond založit a mnoho neznají, jsou pravidla a postupy pro založení investičního fondu nebo investiční společnosti. Zenron.cz vám se založením a správou investičního fondu pomůže. Vy už budete moci pouze tento unikátní nástroj zhodnocení kapitálu a daňově zvýhodněný příjem využívat.

Fiduciary

Osoba nebo organizace, které je postoupeno vlastnictví, s nímž bude nakládáno dle předpisu či domluvy se nazývá fiduciary. Sjednejte si fiduciary služby od zenron.cz a spolehněte se na řízení odborníků, neutralitu, jednoúčelové zařízení a vysokou úroveň péče.

Nadační fondy

Se společností zenron.cz se můžete pustit i do založení nadačního fondu. Založení a zpráva nadačního fondu vám přinese například tyto výhody: osvobození od daně, nadaci jako právní subjekt, chráněný majetek. Zakladatel nadačního fondu může svou nadaci přímo vést. Daňová úspora založením nadace a nadačního fondu může dosahovat velmi zajímavých částek. Neváhejte tedy  zenron.cz kontaktovat!

Svěřenecký fond

Chcete-li posunout ochranu a správu svého majetku na ještě vyšší úroveň, založte si svěřenecký fond. Jedná se o určitou formu správy majetku, který vznikne vyčleněním tohoto majetku z vlastnictví jeho zakladatele. Zakládání svěřenecké fondu přenechte zkušenému týmu právních a daňových specialistů ze zentron.cz. Stejně tak jim přenechejte správu svěřenecký fondu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Compliance poradenství a jeho specifika"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*