Zhodnoťte své úspory prostřednictvím dluhopisů

Investování se dnes stává běžnou součástí řady z nás. Nabídka možností, kam investovat své peníze, neustále roste, ale vyznat se v jednotlivých typech investování už tak snadné pro většinu lidí není. Buď je nabízeno nízké zhodnocení peněz, nebo naopak vysoké úročení, ale s vysokým rizikem ztráty investice. Pokud hledáte efektivní a poměrně bezpečný způsob investování, zkuste korporátní dluhopisy.

Co jsou korporátní dluhopisy?

O státních dluhopisech jste určitě slyšeli mnohokrát, ale co o korporátních dluhopisech? Korporátní dluhopisy jsou vydávány soukromými firmami. Získané peníze firmám slouží pro rychlejší rozvoj, investování do nových projektů a technologií. Investicí do korporátních dluhopisů, tak podpoříte rozvoj dané společnosti. Tato společnost vám pak vyplácí úroky z investice a na konci stanoveného období tuto počáteční investici vrací, což je v podstatě stejné jako u státních dluhopisů.

Výhody dluhopisů

Jednou z hlavních výhod korporátních dluhopisů je nabídka zajímavého úročení, které vám rozhodně nenabídnou ani státní dluhopisy ani řada nejlépe úročených spořicích účtů. Navíc státní dluhopisy jsou dnes charakteristické velice nízkým zhodnocením, které vám vezme inflace. Podle zákona musí totiž emitent poskytnout k náhledu hospodářské výsledky společnosti.

Dluhopisy EMTC

A kam investovat? Korporátní dluhopisy nabízí společnost EMTC – Czech, a. s., která se řadí mezi společnosti, jež mají schválený prospekt pro vydávání dluhopisů ze strany ČNB. Tato společnost působí na trhu již více než 15 let a stojí za ní projekty jako pracovní portál Airjobs nebo velice oblíbená edukativní aplikace Lipa Land pro děti od tří do šesti let.

Zajímá vás tento druh investice? Neváhejte se podívat na webové stránky této společnosti.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570,  jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570 a dodatek č. 2, který nabyl právní moci 5. 1. 2019, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Zhodnoťte své úspory prostřednictvím dluhopisů"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*