Dolarovky mohou nahradit klasické peněženky

Každý z nás je zvyklí nosit peníze na trochu odlišných místech. Bohémové dávají přednost kapsám. Takoví lidé sice nepotřebují peněženky, ale chaos v jejich financích je určitě více než značný. Člověk neví, kolik má peněz po kapsách, čas od času si nějaké vypere a nosit platební karty zvlášť určitě také není moc komfortní.

Opakem toho jsou lidé, kteří vše strkají do peněženek. Od peněž, přes doklady, až po všechny věrnostní a platební karty. Takové peněženky jsou nabité až k prasknutí a obvykle je není možné strčit ani do kapsy. Jestliže vás žádný z těchto modelů moc neoslovuje, máme pro vás jeden zajímavý tip.

Jsou to speciální peněženky dolarovky. Ty nachází uplatnění hlavně u pánské populace, ale nevyhýbají se ani ženám. Vždy podle vkusu každého jedince. Pojďme si tedy o dolarovkách povědět něco více.

Malé a skladné dolarovky

Pokud jste o dolarovkách ještě neslyšeli, nastíníme vám, oč se vlastně jedná. Jde o speciální peněženky skládající se pouze ze dvou částí, v jejichž středu je umístěna spona na peníze. Tyto tenké a malé peněženky slouží primárně pro nošení papírových bankovek. Proto také ten originální název „dolarovky“.

Na trhu pochopitelně existují i modely vybavené malou kapsičkou na pár kovových mincí. U některých produktů dokonce nechybí ani schránka pro uložení platební karty. V tento moment vám nebude chybět v podstatě nic a dolarovky plnohodnotně nahradí vaše současné peněženky. V jejich prospěch hovoří spousta věcí.

  • Minimalistický vzhled
  • Nezabírají žádné místo
  • V kapse je téměř neucítíte
  • Peníze máte bezpečně a pohromadě na jednom místě

Kožené dolarovky jsou synonymem elegance

Pokud vás klasické dolarovky oslovují a rádi byste je vyzkoušeli, máme pro vás ještě jedno důležité upozornění. Při jejich výběru, potažmo nákupu se zaobírejte i materiálem, z něhož jsou zhotoveny. Vsadit byste měli hlavně na kožené dolarovky. Kůže je totiž odolná a jen tak ji nepoškodíte. Zároveň můžete počítat s její snadnou omyvatelností a údržbou. A to nejhlavnější. Kůže je především o eleganci.

Luxusní vzhled, propracované detaily a bezpočet barevných variant. Dnes už se nemusíte spoléhat pouze na černou nebo hnědou kůži. Podobu nové dolarovky maximálně přizpůsobíte svému vkusu a ostatním částem vašeho outfitu. Kvalitní dolarovka se může stát vaší nedílnou součástí do nejmenšího detailu, ať už ji budete nosit v zadní kapse nebo v příruční tašce.

Dolarovka je originálním dárkem

Tento typ moderní peněženky pochopitelně nemusí dělat radost pouze vám samotným. Peněženky dolarovky v koženém provedení dokáží nadchnout pravděpodobně kohokoliv. Takže, pokud hledáte osobitý a praktický dárek, může se jím stylová dolarovka bezpochyby stát. A navíc za velice přijatelnou cenu na trhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Dolarovky mohou nahradit klasické peněženky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*