Doplňky pro dokonalý vzhled podlah

Rampe Hubwagen1

Máte v plánu pokládku nové podlahy? Podlaha je důležitou součástí každého interiéru. Při jejím pokládání se neobejdete bez důležitých doplňků.

Doplňky pro dokonalý vzhled vašich podlah

Při pokládání podlah ve vašem interiéru využijete další doplňky sloužící k různým účelům. Tyto doplňky se hodí především k vyrovnání výškových rozdílů nebo také jako bezpečnostní prvek. Představíme si některé z nich.

Přechodové lišty a profily

Podlahové přechodové lišty jsou ideálním řešením pro přechod mezi dvěma různými podlahami. Kromě řešení oddělení dvou typů podlah se pod takovou lištou hravě schovají i jejich výškové rozdíly. Také pomohou opticky sladit různé podlahové materiály.  Zároveň také interiéru dodají moderní vzhled. Mimo to plní i funkci bezpečnosti.

Nejpoužívanějším materiálem přechodových lišt je hliník, který může být i potažený fólií, a to v různých odstínech. V interiérech oceníte jejich vysokou odolnost vůči odření.

Přechodové profily v hliníkovém provedení jsou pak vhodné pro přechod dvou podlah stejných výšek, ale poradí si i s drobnějším výškovým rozdílem.

Přechodové lišty a profily jsou dostupné v různých odstínech a designech.

Nájezdové lišty

Nájezdové podlahové lišty jsou vhodné všude tam, kde je nějaký ten výškový rozdíl mezi dvěma různými podlahami. Jsou dostupné v různých odstínech a designech.

Ukončovací lišty

Ukončovací lišty a nájezdový ukončovací profil slouží k zakončení hran schodů, kde plní nejen bezpečnostní, ale také estetickou funkci. Lze je použít i k ukončení podlahy. Tento doplněk může být zajímavým designovým prvkem ve vašem interiéru.

Soklové lišty

Soklové lišty se hodí pro jakýkoliv typ podlahy. Dokonale padne ke zdi a schováte pod ně třeba kabely. Ideální je použití ve stejném vzhledu jako je podlaha. Nejčastěji bývají plastové.

Vyberte si kvalitní produkty k podlahám, které doladí a doplní váš interiér. U nás na jednom místě pořídíte veškeré potřebné doplňky v podobě nejrůznějších druhů lišt a profilů pro finální úpravu vašich podlah.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Doplňky pro dokonalý vzhled podlah"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*