Najít sousední parcely je celkem snadné

geopas

Katastr nemovitostí využívá spousta z nás celkem často. Typický modelový příklad hovoří za vše. Máte zájem o nějaký pozemek a zajímají vás sousední parcely? Dnes už kvůli takovým informacím nemusíte nahlížet do klasického portálu, ale využijete k tomu daleko propracovanější a obsahově bohatší projektu. Je to GeoPas.cz, který vám představíme trochu podrobněji.

Jaké jsou hlavní přednosti GeoPas.cz?

Na první pohled asi jednoznačně vítězí vizuální zpracování oproti katastru. Tento projekt sice plně nenahrazuje agendu katastru nemovitostí, přináší však značná rozšíření. A právě ta vám mohou přijít vhod. Dokazuje to například Jeseník katastrální území. Když ho začnete hledat, dozvíte se spoustu hodnotných a praktických věcí navíc.

  • Geologie a voda
  • BPEJ/LPIS
  • Životní prostředí
  • Občanská vybavenost

Neminete žádná upozornění a důležitosti. To se týká i původně zmiňované sousední parcely. Ostatně, patřičná informovat je pravděpodobně tím nejzásadnějším, co v této souvislosti potřebujete. Rozšíření katastru nemovitostí je rychlé, přehledné a pracuje s aktuálními rady. Odkazy na oficiální katastr nemovitostí a RÚIAN jsou toho jasným důkazem.

Spojte praktičnost s informovaností

Každý z nás si najde něco, proč mu vyhovuje právě internetový projekt GeoPas.cz. Zřejmé je to, že tento portál disponuje i propracovanými mapovými podklady. Přehledná katastrální mapa bude vaším odrazovým můstkem. Spousta vrstev, bleskové odezvy a možnost odkazovat na vše potřebné.

Nebojte se vyzkoušet něco nového, co vám bude přínosem v mnoha dalších ohledech. Poznejte propracovanější a rozšířenou verzi katastru nemovitostí, kterou si obratem oblíbíte. A nemusí se jednat pouze o hledání sousedních parcel, ale i mnohé jiné přidružené činnosti. Pokud tomu nevěříte, přesvědčte se o těchto slovech na vlastní kůži.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Najít sousední parcely je celkem snadné"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*