Drahé parfémy s manželem zbožňujeme

niché parfém FIORIALUX

Někdo si potrpí na stovky párů bot v botníků, jiný má zálusk na luxusní kabelky, které střídá každý den a někdo se zcela oddává luxusním vůním, které představují drahé parfémy různých značek. Já a můj muž patříme mezi ukázkový příklad páru, který miluje drahé vůně, které jsou smyslné a ze kterých vyzařuje energie. Proto si tyto parfémy velmi rádi navzájem při různých příležitostech darujeme. Dělá nám radost neustále objevovat nové a nové vůně, které jsou neokoukané a jak můj manžel rád říká, také „neovoněné“. Pokud nás tedy například chce někdo z našich známých potěšit, daruje nám vůni, kterou buď známe anebo je pro nás zcela nová a postupně se s ní sžíváme.

Luxusní parfémy miluje i má maminka, která mě svedla na jejich stranu

Za mou vášní k drahým a kouzelně vonící parfémům, stojí především má maminka, která dlouhá léta pracovala v parfumerii a která má doslova a do písmene velmi vytříbený čich na skvostné vůně. Právě ona mi ukázala kouzlo, kterým oplývají zejména luxusní parfémy, jako například niché parfém LUCEVERA či COR GENTILE, který na sebe čas od času nanese i můj muž, jelikož se jedná o unisex vůní, která je skutečně velmi podmanivá. V momentě, kdy jsem se tedy začala již jako malá dívka prohrabávat máminou kosmetikou, musela jsem na sebe nalít veškeré vůně, které přede mnou neschovala. Maminka tak tedy dodnes říká, že jsem se v jejích parfémech vždy koupala, a to mi zůstalo s nadsázkou řečeno, dodnes.

Niché parfémy jsou pro mě TOP

Mezi ty skutečně TOP produkty, která ráda používám, patří všechny niché parfémy, které jsou obohaceny o příměsi ovoce a také květin. Mým oblíbencem je zejména niché parfém Fiorialux, který v sobě snoubí mou oblíbenou broskev, a to stejně tak, jako niché parfém Aclus, který voní po divokých květinách a vzbuzuje ve mně velmi silnou euforii. Podobné niché parfémy jsou tak pro mě zcela bezkonkurenční.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Drahé parfémy s manželem zbožňujeme"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*