Geodézie Plzeň

stavby

Plánujete stavbu rodinného domu? Možná už rodinný domek máte, ale přemýšlíte o jeho rekonstrukci. Možná pro vás neplatí ani jedna varianta, možná podnikáte a chystáte se na velikou přestavbu administrativních nebo komerčních prostor. V obou případech se neobejdete bez služby profesionální geodetické kanceláře. Ze zákona totiž budete potřebovat podklady – geometrické plány nebo jiné dokumenty.

Nachází-li se vaše firma nebo rodinná stavba v Plzeňském kraji, pak pro vás máme dobrou zprávu. Nemusíte hledat daleko. Přímo v Plzni totiž sídlí geodetická kancelář Visionplan-3D, která se v oboru geodézie pohybuje již přes osm let a na svém kontě má mnoho stovek realizovaných projektů.

Ať už potřebujete geometrický plán jakéhokoliv typu, vytyčit stavbu či pozemek, 3D mračno bodů nebo virtuální prohlídku, Visionplan-3D pro vás vytvoří vše potřebné. Stačí si zavolat nebo napsat na email a dostanete konkrétní cenovou nabídku.

Překvapeni budete rychlostí zpracování, moderními technologiemi i vstřícností pracovníků firmy. Pokud stále pochybujete, podívejte se na mnohé reference, kterými se firma může pochlubit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Geodézie Plzeň"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*