Kde pořídit knihy a neutrácet zbytečně?

I když se to na první pohled možná nezdá, stále spousta lidí hodně čte. Bohužel ceny za knihy nejsou zrovna nízké a láska k literatuře se může někdy prodražit. Na druhou stranu mnoho vášnivých čtenářů utrácí za knihy víc, než je ve skutečnosti nutné.

Dříve než zamíříte do knihkupectví na rohu, zabrouzdejte po internetu. E-shopy nabízí mnohdy knihy levněji než kamenní prodejci. Na internetu máte také větší šanci, že narazíte na knihy ve slevě nebo akci. Před tím než knihy v internetovém obchodě nakoupíte, zeptejte se přátel, jestli by se jim něco nehodilo. Díky společnému nákupu ušetříte na poštovném.

Kromě společného nákupu, můžete s přáteli uspořádat soukromou burzu knih. Určitě vám doma leží knihy, které máte přečtené a pravděpodobně se k nim nevrátíte. A stejně jsou na tom možná i vaši přátelé nebo sousedé. Proč si tedy knihy mezi sebou nevyměnit?

Nebraňte se ani návštěvě antikvariátu, často tam můžete nakoupit bezvadné knihy za zlomek původní ceny. Vášniví čtenáři by měli zvážit registraci v knihovně. Roční poplatek vás ve většině případů nevyjde dráž než nákup jedné kvalitnější knížky a můžete si půjčovat knihy téměř neomezeně.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Stuart Miles).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Kde pořídit knihy a neutrácet zbytečně?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*