Hledáte pejska, který by vycházel s dětmi? Máme pár tipů

Najít vysněného psího společníka není zrovna snadná záležitost. Zatímco někteří mají své favoriti hned, jiní se nemohou shodnout se svými partnery na jednom psím plemenu, které si pořídí. V poslední době si lidé vybírají zejména menší psí plemena, která by jim dělala společníky zejména v interiérech, ale samozřejmě se stále najdou i milovníci velkých psích plemen, kteří chtějí mít ze svých psích společníků strážce domu. Ať už se rozhodnete jakkoli, pokud máte doma děti, měli byste brát v potaz i je. Rozhodli jsme se proto vybrat několik psích plemen, která s dětmi vychází naprosto fantasticky.

Pokud tedy hledáte pejska, který by zároveň skvěle vycházel s dětmi, máme pro vás pár tipů. Třeba se vám některé z plemen extrémně zalíbí a rozhodnete si pořídit právě ho.

Bernardýni

Trochu velcí psí mazlíčkové, přesto milovníci dětí a rodiny obecně. To jsou bernardýni, se kterými jsme se mohli setkat v mnoha filmových rodinných snímcích. Jsou to poměrně velcí psi milující zimu a potřebující velké psí pelechy. Ideální volbou jsou oválné pelechy pro psy nebo případně obdélníkové psí pelechy, do nichž se perfektně vejdou.

Labradoři

Další velké psí plemeno –to je labrador. Právě tento pejsek je také milovníkem rodinného zázemí a rád si hraje s malými dětmi. Dokáže strpět lecco, děti k němu navíc mají respekt, jelikož to není zrovna malý domácí mazlíček. I u něj platí, že touží po velkém psím pelechu, samozřejmě také po vlastním vodítku a obojku.

Mopsi

Mops je jedním z několika mála plemen, která dobře vychází s dětmi. Jsou to flegmatici, vadí jim jen máloco, milují své pohodlí. Když jim dopřejete schody pro psy, díky kterým se snadněji dostanou na pohovku, budou vám vděční, dokonce vám i odpustí řvoucí děti.

Ať už se rozhodnete pro jakékoli plemeno, všechno potřebné vybavení najdete na iridog.cz.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Hledáte pejska, který by vycházel s dětmi? Máme pár tipů"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*