Staráte se správně o své pneumatiky?

Mnoho majitelů aut si neuvědomuje, že proto, aby jim sloužilo co možná nejdéle, pravidelný servis a kontrola vozu jsou nezbytností. Většina z vás si asi vzpomene, že je občas potřeba vyměnit motorový olej a filtr nebo dolít brzdovou kapalinu. Jednou za čas (ideálně alespoň jednou ročně) není od věci ani navštívit pneuservis Praha a nechat si zkontrolovat pneumatiky a podvozek. A nemyslíme tím pouze přezutí pneumatik na jaře a podzim.

Měňte své pneumatiky včas

pneuservisu v Praze Michli se vám o takovou kontrolu postarají. Kromě toho, že se zde můžete již dlouho dopředu objednat na přezutí pneumatik po zimně (i před zimou), postarají se i o jejich opravu v případě, že vás potká nějaký defekt. A budete-li potřebovat, v bazaru pneumatik si vyberete z kvalitních použitých pneu.

Moderní způsob diagnostiky sbíhavosti kol

Nyní již k tomu, čeho by se měla vaše kontrola týkat. Může se stát, že cítíte výkyvy v řízení. Obtížně se vám zatáčí, nenadále vzroste spotřeba paliva a celkově se zhorší jízdní vlastnosti. Tyto příčiny mohou být způsobené špatnou geometrií kol. Laserová geometrie kol vám v takové chvíli pomůže. Jedná se o moderní způsob diagnostiky, který přijde na jakoukoliv sbíhavost kol. Včasným zásahem si ušetříte čas a peníze za mnohem náročnější opravy. Seřízení sbíhavosti kol je totiž maličkostí.

Pravidelný servis zabraňuje nehodám

Když už jsme u toho testování, zmiňme i další možnosti, jak se přesvědčit, že je celý váš podvozek v pořádku. Test podvozku zahrnuje komplexní kontrolu nápravy automobilu. Testem brzd se ověří jejich stoprocentní funkčnost, kontroluje se i stav tlumičů. Vězte, že takováto kontrola se jednou za čas vyplatí. Následky, které by mohly nastat při nehodě, způsobené špatně fungujícími brzdami, by mohly být fatální.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Staráte se správně o své pneumatiky?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*