Jak vybrat vysavač?

Nabídka vysavačů je poměrně široká a nákup nového přístroje byste měli pečlivě naplánovat, jinak se může stát, že se při vysávání nadřete víc, než je nutné.

Pokud bydlíte v garsonce, do které se chodíte jen vyspat, můžete vysavač kupovat třeba jen podle ceny. Jestliže do vaší rodiny patří nespočet dětí, eventuelně zvířecích mazlíčků, cena by neměla být rozhodující. V takovém případě vybírejte vysavač podle výkonu. Platí, že čím větší výkon vysavač má, tím efektivnější vysávání bude. Velmi užitečným doplňkem moderních vysavačů je rotační kartáč, který snadno z koberce vysaje zvířecí chlupy.

Velké rodiny nebo lidé trpící alergií by měli zvážit investici do multifunkčního vysavače, který koberec a čalouněný nábytek zbaví nejen prachu, ale také fleků a roztočů.

V poslední době jsou také oblíbené bez sáčkové vysavače, u kterých je špína a prach zachycena ve speciální nádobě, kterou jednoduše vysypete. Ne vždy vám ale bez sáčkový vysavač práci ušetří. Nešvarem těchto vysavačů často bývá nesnadná manipulace s nádobkou na prach. Snadno se tak může stát, že prach při jejím vysypávání zase rozvíříte a můžete se pustit do úklidu znova.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: stockimages).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Jak vybrat vysavač?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*