Profesionální zdravotní péče v domácím prostředí

IMG 1037 11

Ano, také jsem si myslela, že domácí zdravotní péče se mě netýká, nebo alespoň ne v současné době. Všichni v rodině sportujeme a všichni jsme zdraví. Tedy, byli jsme. Manžel vyzvedával děti ve škole. Nikdo neví, co se pořádně stalo. Nicméně se namotali do těžké autonehody. Doteď se klepu, kdykoli mi zazvoní telefon. Pracovala jsem doma, když mi volala policie, jestli bych si mohla přijet pro děti. O manželovi neměli informace, odvezli ho do nemocnice.

Člověk ve vypjatých situacích přechází na jakéhosi autopilota. A přešla jsem i já. Rychle pro děti, zjistit, co se vlastně stalo. Zavolat rodičům, aby se o děti postarali a rychle do nemocnice. Rodiče naštěstí nezklamali a byli u nás ještě dřív než já s dětmi. Tak a do nemocnice. Tam mi nic moc neřekli. Je na sále, operuje se, ale je mimo ohrožení života. Aspoň, že tak. Čekala jsem tedy na doktory. Verdikt byl milosrdný i nemilosrdný. Mnohačetné zlomeniny, což v dnešní době není nic zase tak vážného. Ale. Poranění míchy. Karel pravděpodobně už nebude chodit.

Všechno se mi zbortilo jak domeček z karet. Jak tohle zvládneme? V té beznaději mi pomohli lékaři. Zlomeniny se celkem rychle zhojily, ale Karel stále zůstával v nemocnici. „Proč?“ ptala jsem se lékaře. A ten mě navedl na možnost domácí zdravotní péče. Dokonce mi doporučil agenturu ProCare Medical, která má pobočku i u nás v Brandýse nad Labem. Dodnes jsem panu doktorovi vděčná a ProCaru samozřejmě také. Jejich paní ředitelka vyřídila všechno papírování. Zajistili kompletně následnou zdravotní péči včetně domácí fyzioterapie. Protože disponují i plně vybavenými sanitkami, nebyl problém s převozem z nemocnice nebo potom na všechna potřebná vyšetření.

Protože už tehdy byly restrikce kvůli koronaviru, nemohla jsem s dětmi za Karlem ani do nemocnice. Karlovi pak domácí prostředí i veškerá rehabilitační péče neskutečně prospěly. Tak, že nyní chodí s hůlkami. Ani lékaři tohle nečekali. Proto nedám na domácí zdravotní péče dopustit. Netýká se jen seniorů a dlouhodobě nemocných. Domácí zdravotní péče může být tou nejlepší alternativou třeba i pro vaše blízké.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Profesionální zdravotní péče v domácím prostředí"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*