Když vás vaši nejbližší nejvíce potřebují

Když vás vaši nejbližší nejvíce potřebují

Ať se vám to líbí nebo ne, téměř každého to jednou čeká. Někdo z vašich nejbližších, tedy z vaší rodiny, onemocní, prodělá těžký úraz, nebo je jen starší a bohužel nesoběstačný či nemohoucí. Vy však musíte chodit do práce a plnit své závazky. Dostáváte se tak často do dilematu, jak vlastně fungovat. Nechcete nechávat své blízké v nemocnici, když to není potřeba a zároveň víte, že se jim nemůžete věnovat celé dny a zameškávat tak všechno ostatní. Zejména pro takové případy lze využít služeb agentur domácí zdravotní péče.

Převazy ran ale i domácí umělá plicní ventilace

Domácí zdravotní péče je výborným řešením pro všechny pacienty, jejichž stav nevyžaduje hospitalizaci. Pokud doporučí a předepíše domácí péči ošetřující lékař, jsou tyto služby plně hrazeny z klasického zdravotního pojištění. A co všechno můžete pod domácí zdravotní péčí hledat? Klasické převazy ran, aplikování injekcí, domácí odběry krve, ale také parenterální výživu, domácí fyzioterapii. Některé agentury jako je ProCare Medical zajišťují i domácí umělou plicní ventilaci a také převozy sanitkou. Poskytují tak komplexní portfolio služeb a postarají se o pacienta s jakoukoli diagnózou, pokud ošetřující lékař domácí péči schválí a doporučí.

Pohodlí domova a profesionální zdravotní péče

ProCare Medical má již nyní pobočky ve čtyřech městech. V Praze, kde má i své sídlo, v Liberci, v Hradci Králové a v Brandýse nad Labem. U domácí zdravotní péče je dojezdová vzdálenost velmi důležitá. Zvláště u komplikovanějších případů je nutné, aby byla ošetřující sestřička v dosahu na zavolání. Zeptejte se ošetřujícího lékaře svých blízkých, zda by v tomto případě nebyla vhodná domácí zdravotní péče a dopřejte tak svým blízkým možnost být doma. Zajistíte jim tak psychickou pohodu, pohodlí domova a profesionální zdravotní péči.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Když vás vaši nejbližší nejvíce potřebují"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*