Plesové šaty, ve kterých dcera vypadala jako z pohádky

plesové šaty

Když jsem před nedávnem vybírala plesové šaty společně s dcerou na její maturitní ples, ani ve snu by mě nenapadlo, jak velký oříšek to bude. Dcera rozhodně nechtěla vypadat stejně, jako její spolužačky, a tak se nechtěla smířit s tím, že by si šaty půjčovala v půjčovně v našem městě, které není až zas tak příliš velké. V Praze si rovněž žádné šaty nevybrala, a tak nakonec zavítala na internet, kde objevila luxusní šaty značky Jovani, do kterých jsem se zamilovala i já. A musím uznat, že v nich skutečně vypadala jako princezna z pohádky.

Plesové šaty, které nás doslova ohromily

Její plesové šaty, byly skutečně famózní. O poprask se s nimi zasloužila ihned po slavnostním nástupu, kdy nejedna spolužačka, a dokonce i učitelka, vrhala závistivé pohledy, které mluvily za vše. Výběr skutečně nepodcenila, a tak se nebylo čemu divit, že se šaty zákonitě líbily všem zúčastněným. Dceřin přítel hrdě prohlásil, že má skutečně nejkrásnější maturantku pod sluncem, s čímž jsem mohla, jak jinak než souhlasit.

Ani výstřední a ani strohé

Dceři jsem samozřejmě ihned zakázala jakékoliv výstřední plesové šaty, které by na maturitním plese vzbudily velmi negativní ohlas a na dceru by vrhly skutečně nelichotivé světlo. Naštěstí má Janička rozum a na ples si vybrala šaty, které nebyly ani příliš výstřední a ani strohé. Tudíž jsem je dceři povolila a můj pocit z nich byl naprosto skvělý.

Druhá dcera chce jít letos ve šlépějích své sestry

Mou druhou dceru Anetku, maturitní ples čeká na konci letošního roku. Samozřejmě, že se chce své starší sestře vyrovnat a již nyní jí prosí o pomoc s výběrem, ve kterém měla a svém maturitním plese velmi šťastnou ruku. Já jen dohlížím v pozadí na to, aby dceři šaty skutečně padly a nevypadala v nich směšně a také výstředně, jelikož je prodej plesových šatů pestrý. Ovšem jsem si jistá, že si i Anetka vybere tak luxusní a krásné šaty, jako Janička a na svém maturitním plese zazáří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Plesové šaty, ve kterých dcera vypadala jako z pohádky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*