Muzeum Praha – muzeum s logem nakousnutého jablíčka

Neznám nikoho mezi mladou a střední generací, kdo by neznal logo nakousnutého jablíčka. Patří věhlasné firmě, kterou opakovaně vlastnil Steve Jobs. Právě tomuto vizionáři především je věnována výstava a vlastně celé muzeum Praha. Nevíte, kam jít v Praze ve volném čase? No přece do muzea Apple Praha, kde vás na cca 767 m2 čeká velkolepá výstava. Můžete na ní vidět například raritní počítač Apple I a NeXT z roku 1985, tedy počítače, které spatřily světlo světa díky Stevu Jobsovi po jeho odchodu z Applu.

Delikatesa – speciální Beatles edice iPodu

Muzeum Praha rozhodně nenadchne pouze počítačové nadšence, ale všechny, kteří jsou jejich byť jen pouhými laickými uživateli. A kdo dnes není! Můžete se kochat snad všemi barevnými variantami iPodů, iPhonů, iPadů a Maců. Budete moci žasnout nad opravdovými raritami. K vidění je i opravdová lahůdka, která přijde na “pouhých” milion korun – speciální “Beatles edice iPodu”. V balení se nachází iPod společně s alby této věhlasné skupiny. Muzea a výstavy Praha zkrátka stojí za to.

Produkty a oblečení Steva Jobse

Nejsou to však jen produkty, co muzeum Praha nabízí. Kromě nich si můžete prohlédnout také originální oblečení Steva Jobse. Určitě tušíte, které to je: modré jeansy, černý rolák a sportovní boty. Chybět nemohou ani charakteristické kulaté brýle. A aby byl obrázek o Stevu Jobsovi a jeho neuvěřitelném přínosu pro celý svět ucelený, nesmí chybět ani stylová kavárna Muzeum Praha a vegan raw bistro, kde můžete ochutnat jídla a nápoje, které tvořily gró Jobsovy stravy.

Muzea a výstavy v Praze mají vždy vysokou úroveň. Pokud však patříte mezi milovníky Applu, neměli byste si nechat utéci právě tuto pěknou a propracovanou podívanou. I když jsou všechny popisy u produktů v angličtině, máte možnost si zobrazit průvodce v českém jazyce, a to díky iPhonu, pomocí něhož se můžete připojit na tamní WI-FI síť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Muzeum Praha – muzeum s logem nakousnutého jablíčka"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*