Pneu bazar pro všechny automobily

Pneu bazar pro všechny automobily

Pneuservis Praha Michle je tu pro své zákazníky každý všední den. Navštivte nás a nechejte si opravit poškozenou pneumatiku, udělat seřízení sbíhavosti, geometrii kol, test brzdových kotoučů, testy tlumičů, nebo test podvozku. Pneumatiku vám buďto opravíme či vyměníme, anebo vás naučíme, jaké náčiní použít a jak si pneu opravit na dojezdovou vzdálenost sami. Máte-li jakýkoliv dotaz, ptejte se, rádi vám jej zodpovíme, pokud to bude v našich silách. Díky dlouholeté působnosti na českém trhu můžeme svým klientům poskytnout ty nejlepší služby za velmi výhodné ceny.

To nejlepší pro váš vůz

Výměnu poškozených pneumatik, opravy pneumatik, ale také laserovou geometrii, testy brzdových kotoučů, testy tlumičů, nebo test podvozku děláme na objednávku či na počkání. Zavolejte nám, anebo se u nás přímo zastavte. Naši mechanici vám poskytnou informace o celé opravě, vysvětlí její náročnost, délku trvání a v neposlední řadě vás seznámí s celkovou cenou. V nabídce máme pneumatiky použité, ale i pneu nové. Vyberte si z tisíce použitých pneumatik všech běžných rozměrů, a to vše za velmi nízkou cenu! Věříme, že v našem bazaru pneu Praha si vyberou i ti nejnáročnější.

20 let tradice

Na trhu s použitými pneumatikami působí firma pneu bazar Novák již bezmála dvacet let. Za tuto relativně dlouhou dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností a výrazně rozšířili naši provozovnu. Obohatili jsme také služby nejen o výměnu pneumatik, ale také o jiné úkony, jako jsou geometrie Praha 10, sbíhavost kol, test brzd, nebo test tlumičů. V současnosti se těšíme velké přízni nadšených zákazníků. Staňte se také jedním z nich a jezděte k nám pravidelně! Na prvním místě je pro nás vaše spokojenost, vstřícnost ke každému vašemu dotazu a ochota pomoci za všech okolností. Těšíme se na vás!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Pneu bazar pro všechny automobily"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*