Nafukovací atrakce – pronájem

Pokud hledáte firmu, která dokáže zajistit zábavu díky pronájmu skákacího hradu pro děti nebo pronájmu jiné nafukovací atrakce až po zajištění kompletní narozeninové párty (třeba dětské oslavy narozenin) či organizaci tématicky laděné zábavné akce (akce na klíč), spolehněte se na HappyTimes.

Tato společnost má v zásobě spoustu oblíbených dětských nafukovacích atrakcí, ale i atrakcí, které jsou vhodné pro dospělé. Pro dospěláky je to například Sumo ring. Jakmile si například dva tatínkové obléknout zvětšovací obleky a začnou se na velké nafukovací žíněnce snažit vytlačit jeden druhého nebo ho povalit na záda, začne neuvěřitelná legrace. Nejen pro samotné aktéry, protože postavit se v neforemném obleku znovu na nohy není opravdu žádná sranda, ale především pro publikum.

Fotbal v koulích? Ano!

Když už jsme se v předchozím odstavci zmínili o dospělácích, jim především a starším dětem, je určen fotbal v nafukovacích koulích. Jedná se o druh sportu, při kterém jsou aktéři oblečeni do velkých průhledných bublin, které chrání jejich tělo, ale na druhé straně také fotbalovou hru do značné míry komplikují. Ono upadnout v takové obrovské nafukovací kouli třeba na záda a pokoušet se co nejrychleji vstát, není žádná legrace. Přesto si zorbing fotbal, jak se tento fotbal v koulích nazývá, získává stále více příznivců.

Akce a atrakce pro děti šité na míru

Jak vidíte, HappyTimes nabízí celou řadu zábavních nafukovacích atrakcí. Zatím jsme se dotkli pouze několika z nich. Kromě skákacích hradů pro děti (například skákací hrad Praha), jsou to například nafukovací skluzavky, nafukovací atrakce Bungee running či nafukovací atrakce “Shoď ho!”. Právě posledně jmenovaná nafukovací atrakce, která je určena dětem od 3 do zhruba 15 let je mezi dětmi velmi oblíbená. Jde o to, udržet se co nejdéle na pohyblivém vrcholu. Vyzkoušejte tuto nafukovací atrakci, která je jediná tohoto druhu v České republice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Nafukovací atrakce – pronájem"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*