Díky tenisu budete mít pevné tělo a čistou hlavu

Tenis je jedním z neelegantnějších sportů. Stejně jako ke golfu k němu patří pevně stanovený dress code, což ocení hlavně něžnější pohlaví. Nejen proto však tenisu podléhá stále více žen.

Tenis je sportem, při kterém si protáhnete celé tělo a posílíte hluboko uložené svaly. Budete-li trénovat pravidelně, brzo se dočkáte zasloužené odměny v podobě pevnějšího těla a nejen vyrýsovaných nohou a zadečku. Tenis je rychlá hra, takže si zlepšíte celkovou kondičku, koordinaci, ale také postřeh.

Bonusem navíc je fakt, že budete z kurtu odcházet s čistou hlavou. Při hře totiž nemáte čas myslet na nic jiného než na míček.

Už dávno neplatí, že hrát tenis mohou jen ti vyvolení, ale v dnešní době si může zahrát téměř kdokoliv. Vybavení si pro začátek můžete půjčit a pronájem kurtu vás nevyjde o moc dráž než hodina ve fitku. Jeho velkou výhodu je, že s ním lze začít téměř v každém věku. Cestu na tenisové kurty by však měla zvážit těhotná žena. Máte-li nějaké zdravotní potíže nebo chronickou nemoc, proberte své tenisové plány s ošetřujícím lékařem.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Phaitoon).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Díky tenisu budete mít pevné tělo a čistou hlavu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*