Hotel pro rodiny s dětmi, který má u mě deset hvězdiček

Hotel TOP Benecko

Najít kvalitní, a přitom cenově přijatelný hotel pro rodiny s dětmi, se z počátku jevilo jako nemožné. Některé hotely neměli k dispozici vůbec žádné aktivity pro děti, jiné nebyly pro malé neposedy vůbec zařízené a v některých dokonce nebylo ani kam jít a veškerá místa, na kterých by došlo na dětskou zábavu, byla kilometry vzdálená od samotného hotelu. Jediným dokonalým místem se tak stal hotel TOP Benecko, o jehož rekonstrukci, která byla velmi rozsáhlá, jsem neměla sebemenší tušení, i když jsem v něm jako malé děvče, strávila týdenní pobyt ve škole v přírodě. Bylo tak pro mě doslova povinností se na toto místo vydat i se svými dětmi.

Hotel pro rodiny s dětmi, který měl, co nabídnout

Přesně takový hotel pro rodiny s dětmi jsem si přála. V blízkosti hotelu se nacházelo několik dechberoucích míst, která by se nevyplatilo nenavštívit. Zmínit mohu například Vrchlabí, kterému se také říká Brána Krkonoš či Stezku korunami stromů anebo naši úžasnou Sněžku, na které jsem byla naposledy se svými rodiči jako malé dítě. To ovšem není zdaleka všechno. V blízkosti hotelu, respektive 16 kilometrů od něj, se nacházely takzvané Pančavské vodopády, tedy největší vodopády v ČR. Neskutečná krása, kterou doporučuji každému spatřit na vlastní oči.

Na výbornou kuchyni budeme ještě velmi dlouhou vzpomínat

Co čekal především můj manžel od kvalitního hotelu pro rodiny s dětmi? Přece neodolatelnou kuchyni,jelikož patří mezi velké gurmány. Obávala jsem se tak toho, že bude lehce zklamán a stejně tak i syn, který miluje domácí stravu. Ovšem, když jsem měla tu čest, ochutnat první oběd v hotelu TOP Benecko, doslova mi spadla čelist. Tak úžasné sladké knedlíky snad neumí ani moje maminka, kterou bych tímto nerada urazila. Kuchyně v hotelu tak byla doslova famózní a v duchu lahodných pokrmů se nesla celým naším pobytem, který ač trval 10 dní, byl velmi krátký a neskutečně rychle utekl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Hotel pro rodiny s dětmi, který má u mě deset hvězdiček"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*