Kožené sedací soupravy budou slušet každému interiéru

Kozena sedaci souprava KAVALI s elektrickym polohovanim

Také vás okouzlují kožené sedací soupravy? Tak to je čas si jednu také pořídit. Do svého interiéru tak pomocí jediného kusu nábytku přinesete nádech luxusu. Nemusíte se bát ani nějakých náročných speciálních čistících postupů. O kůži se zkrátka musíte jen starat stejně tak jako o všechny přírodní materiály. Pak vám bude sloužit po několik dlouhých let.

Charismatický nábytek

Kožené sedací soupravy dodají každému interiéru nezaměnitelnou krásu a úplně jinou tvář. Skvělé také je to, že kožená sedačka se hodí do kteréhokoliv interiéru bez ohledu na to, v jakém designu je. Ať už k modernímu nebo retro stylu – hodí se zkrátka ke všemu. Kůže má navíc vlastnosti, které by každá sedačka měla mít. Je odolná, trvanlivá a hodí se zejména pro alergiky, protože se na ní nedrží prach. V tomto směru oceníte i snadnou údržbu.

Jen ne moc světla, prosím

Kožené sedačky si moc nerozumí s přímým slunečním zářením a příliš velkým teplem. Proto nezapomeňte ještě před nákupem sedací soupravy vymyslet, kam ji uložíte. Nikdy by neměla být blízko topení nebo krbu – dodržujte vzdálenost alespoň 50 cm od zdroje tepla. Také dávejte pozor na umístnění k oknu, protože přímé sluneční záření může mít za následek blednutí barev a vysychání usně. Pokud přece jen není jiná možnost a sluníčku se vaše sedačka nevyhne, nezapomeňte na ni aplikovat speciální UV ochranný sprej. Zabráníte tak tvoření prasklin.

Co kus, to originál

O nábytku z pravé kůže se dá směle prohlásit, že co kus, to originál. Za to od vás bude požadovat jediné – trochu té péče. Doporučuje se koženou sedačku jednou za čas důkladně, ale šetrně vyluxovat a poté otřít vlhkým hadříkem. Dvakrát do roka byste pak sedačku měli nechat ošetřit důkladněji. Nezapomeňte ji tak naimpregnovat speciálním přípravkem. Nejlepší jsou takové přípravky, které obsahují látky, co kůži promastí, zvlhčí a změkčí.

Dopřejte si kvalitní odpočinek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Kožené sedací soupravy budou slušet každému interiéru"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*