Autobazary a ojeté vozy

Rozhodování a koupi nového automobilu je většinou namáhavé. U autobazarů to není o nic lehčí. Je jich zkrátka mnoho a často nevíte, co očekávat. Ale nebojte se, poctivých prodejců je stále dostatek. Na co si tedy předem dávat pozor? Pamatujte, že to nejhorší je stát se obětí podvodu. Zvláště u koupi nového automobilu.

První dojem

Jako první si doporučujeme zjistit status automobilu. A to, kdo ho vlastní. Pokud je to autobazar, můžete být v klidu. Horší to potom je, pokud je auto stále u fyzické osoby. To může být pěkný hazard, co se týče reklamace. Ta samozřejmě nemusí být vůbec třeba, ale chcete to riskovat? Fyzická osoba může na vaše dožadování nápravy jednoduše nereagovat. A to rozhodně nechcete.

Pokud máte vybraný autobazar, neboje se podívat do obchodního rejstříku. Tam můžete vyčíst celé fungování subjektu. Jak na vás působí? Pokud uvidíte časté střídání majitelů, dejte raději ruce pryč. To může značit o nestabilitě a také nespolehlivosti. A to u koupi automobilu rozhodně nechcete.

Osvědčení a hodnocení

Pokud je vše v pořádku, zjistěte si, zda má bazar nutné osvědčení a třeba také ocenění. To mají často viditelně vyvěšeno na zdi. Do autobazarů by mělo být povoleno přivézt si třetí osobu, která auto zkontroluje. Může to být váš známý nebo třeba profesionální automechanik. Projděte také sociální sítě. Můžete tam najít zajímavé hodnocení a tipy od zákazníků.

Více informací o autobazaru a ojetých vozech můžete najít na https://www.auto-vyhybka.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Autobazary a ojeté vozy"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*