Rostoucí ZAKRA dobývá český trh

pikwizard d3542ca3287d394b4c0134ea1defea95 scaled

Není tomu ještě tak dlouho, kdy průměrná česká rodina, která si pro svůj pozemek nebo domek chtěla pořídit čističku odpadních vod, musela protrpět velmi zdlouhavý a náročný proces, který pořizování ČOV obklopoval. Zřízení takové čistírny totiž není, jako když si chcete pořídit auto, kde stačí vybrat a zaplatit. Čistírna kromě nákupu samotného zařízení totiž vyžaduje celou řadu odborných posouzení, projektovou dokumentaci, hydrogeologický posudek a v neposlední řadě samozřejmě i povolení oficiálních orgánů.

Dříve to tedy fungovalo tak, že dotyčný zájemce musel nejdříve nastudovat složitou problematiku vodohospodářských projektů, zjistit si, co vlastně potřebuje na svém pozemku a co všechno ho čeká zařídit, musel sehnat kvalifikovaného projektanta i hydrogeologa, kteří mu připravili potřebné dokumenty, a následně oběhat české úřady. Jistě chápete, proč většinu lidí tento proces velice otrávil. To však bylo do chvíle, než přišla ZAKRA.

ZAKRA je projektantská firma, která bez nadsázky dobývá český trh. Společnost dvou mladých a snaživých podnikatelů umožňuje celý proces zjednodušit na nejnižší možné minimum. Stačí si zažádat o vstupní konzultaci, která je zdarma, v rámci které vám bude všechno vysvětleno, a následně si nechat zřídit dokumentaci i posudek. Obojí zařizuje v rámci svého fullservisu ZAKRA. Ta zachází dokonce tak daleko, že za vás vyřídí i úřady. Tato služba nemá na českém trhu obdoby a tak není divu, že si ho podmanila. Vyzkoušejte také vy a zažádejte o konzultaci k ČOV, přípojkám nebo retenční nádrži.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Rostoucí ZAKRA dobývá český trh"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*