Střešní boxy HAKR – nelamte si hlavu s úložným prostorem

HAKR Magic Line 320 lesklý černý

Už nikdy nebude potřeba nechávat na poslední chvíli věci doma. Střešní boxy HAKR vám poskytnou bezpečný a uzavřený prostor rozšířeného zavazadlového prostoru o objemu až 650 litrů. A jak vybrat ten nejvhodnější pro vás?

Výhody, které nabízí

Skvělé je, že výběr střešních boxů není limitován značkou ani stářím vašeho vozidla. Upevnit jej můžete na jakýkoliv vůz. Jedinou podmínkou, kterou ale většina vozů bez problémů splňuje je, že auto musí mít střešní nosiče s roztečí příčníků minimálně padesát centimetrů. Většinu střešních boxů jde velmi snadno namontovat a potom zase sundat. Střešní boxy HAKR mohou až několikanásobně zvětšit přepravní kapacitu i velmi malých automobilů a zároveň tak zvýší komfort uvnitř vozidla – interiér vozu nebude přeplněný přepravovanými věcmi.

Rozměry autoboxu

Autoboxy HAKR mohou mít délku od 130 do 230 centimetrů. Pro převoz lyží, běžek nebo snowboardů vybírejte dostatečně dlouhé boxy. Nejdelší boxy mohou dosahovat až délky 235 centimetrů. Pro převoz objemnějších zavazadel, jakými jsou například dětské kočárky, vybírejte boxy šiří a vyšší s velkým objemem. Objem autoboxů se pohybuje v rozmezí od 270 do 650 litrů. Skutečný využitelný objem boxu bývá vždy asi o 10 % menší než ten, který udává výrobce.

Jak se boxy uzamykají

O své věci na střeše vozidla se nemusíte obávat. Všechny boxy jsou samozřejmě opatřeny zámkem. Střešní boxy s otevíráním pouze ze zadní části jsou osazeny jen jedním zámkem, což může být problém, protože takový zámek se snadněji poškodí. Boxy, které jsou přístupné ze stran, mají zámky samostatně na každé straně. Většina autoboxů má také centrální zamykání s několika bodovou fixací. Pokud je tento centrální zámek uzamčený, box se automaticky uzamkne na několika místech zároveň. Váš náklad tak bude v naprostém bezpečí.

Šťastnou cestu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Střešní boxy HAKR – nelamte si hlavu s úložným prostorem"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*