Jaro si žádá nové pracovní oblečení a obutí

Dalo by se říci, že s nástupem jara začíná spoustě řemeslníků, ale také firmám nebo třeba zahrádkářům spousta sezónních prací. Do nové pracovní sezóny si všichni pracovníci, ale i ti, kteří se baví “pracovními koníčky” (práce v dílně, práce na zahradě …) zaslouží vyrazit hezky upraveni a bezpečně oblečeni. Opotřebované a poničené pracovní oděvy a pracovní obuv je třeba nahradit novými pracovními oděvy Plzeň a novou pracovní obuví Plzeň.  Právě tam, tedy ve firmě VOCHOC TRADE s.r.o. vědí, že vzhledem k tomu, že zaměstnanci i koníčkáři nosí pracovní oděv i pracovní obuv více než jen pár hodin denně, hraje velmi důležitou roli kvalita materiálu a kvalita zpracování. Zapomenout nesmíme ani na pohodlí, které je u tohoto typu oblečení a obutí zásadní.

Dva v jednom. Pozor, to není šampon na vlasy, ale pracovní kalhoty!

Právě do jarního a očekávaného letního počasí určitě všichni rádi vyrukujete v promyšlených pracovních kalhotách, které jsou vybaveny odepínacími nohavicemi a multifunkčními kapsami. A tak tyto pracovní kalhoty jednoduše za horkého počasí snadno zkrátíte odepnutím, a jakmile dorazí ” Svatá Anna – chladna z rána”, nohavice jednoduše připnete a sundáte je jenom po poledni, kdy sluníčko přece jen ještě ukáže svou sílu.

Mít nové pracovní kalhoty dva v jednom je sice bezvadné, pokud však pracujete s nebezpečnými látkami, ohněm a podobně, pamatujte také na ochranné pracovní oděvy, ochrannou pracovní obuv a ochranné pracovní doplňky.

Dokonalá postava i v dámském pracovním oblečení

Pár řádků si určitě zaslouží pracovní oblečení pro ženy. Každá žena bez rozdílu, chcete vypadat hezky za každých okolností. To znamená: když večer uléhá ke spánku, ráno se probouzí a snídá, utíká do práce, tráví čas v práci, jde nakoupit, vrací se domů, jde si zaběhat a začne se připravovat do večerního divadla. Hezky a elegantně oblečená chcete být tedy i v pracovním procesu. Pro to je skvělé, že VOCHOC TRADE s.r.o. nabízí ženám dámské pracovní oblečení v dokonalém dámském střihu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Jaro si žádá nové pracovní oblečení a obutí"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*